Navíc tento typ akce slouží k doplnění energie, načerpání dobré nálady a inspirace. Pozor! Akce je vhodná také pro netanečníky či pohybové nadšence. Na své si přijde každý.

Nejbližší taneční maraton proběhne už tuto sobotu, 19. září v Masters of Rock na Čepkově. Všem zúčastněným se budou věnovat tanečníci a fitness lektoři. Představí se trenéři z DDM Astra Zlín, Taneční školy Orientální tance Jana a Orianadance Zlín. Připraveno je pět tanečně pohybových aktivit. Všichni zájemci si mohou vyzkoušet skákání na speciálních fitness botách Kangoo Jumps, zapotit se u Body Fit Dance, doplnit energii v zumbě. Chybět nebude ani trocha street dance a těšit se můžete i na lekci mažoretek.

Vstupné na akci činí 170 Kč a je jednorázové, ať už přijdete na jednu, dvě, tři nebo všechny lekce. S sebou je třeba vzít si volné a pohodlné oblečení, nezapomeňte ani na roušku (ta se na sportovní aktivitu sundává). Začínáme ve 12 hodin lekcí Kangoo Jumps, následuje Body fit dance, Zumba, Oldschool Street, Mažoretky. Přijít můžete jen tak nebo si rezervujte taneční místo na osvoboditelu@ddmastra.cz

Iva Vladíková a tým lektorů z DDM Astra ve Zlíně