Taneční workshop je vzdělávací aktivitou s nesmírnou hodnotou. Jednotliví lektoři připravují program tak, aby prostřednictvím různých technik a za pomocí vlastních zkušeností rozvinuli  taneční dovednosti všech zúčastněných.

Zkušenosti pracovníků Domu dětí a mládeže Astra ve Zlíně s těmito akcemi jsou jen dobré. Tanečnice na ně zpravidla dobře reagují, protože před novým a neznámým lektorem mají zvýšenou pozornost a tendenci se více snažit.

Mohou si tak jednorázově zapamatovat velké množství prvků a tanečních variací, které pak dále využijí. Navíc tento typ akce slouží k doplnění energie, entuziasmu a načerpání inspirace. Vhodný je také pro netanečníky či pohybové nadšence. Na své si přijde každý.

Nejbližší taneční maraton proběhne 22. února v Masters of Rock Café na Čepkově ve Zlíně. Všem zúčastněným se budou věnovat známí šikovní zlínští lektoři. Představí se trenéři z DDM Astra Zlín, Taneční školy Jana, Orianadance, Beat Up, Local Girl Gang a další. Připraveno je šest neotřelých tanečně pohybových aktivit.

Vyzkoušet můžete skákání na speciálních fitness botách Kangoo Jumps, zapotíte se u Body Fit Dance, doplníte energii zumbou a chybět nebude ani break dance, dancehall a hip hop. Tak přijďte, jste vítáni!

Iva Vladíková, DDM Astra Zlín