Zpěv je skutečně to, co miluju a pro co žiji. Neskutečně mě to naplňuje. Těším se, až veškerá opatření pominou a my se budeme moci pořádně pustit do tvorby a následného nahrávání ve studiu u Radomíra Staňka ve Zlíně.

Za celou naši kapelu mohu říci, že se těšíme, až nové písničky zahrajeme na následujícím benefičním koncertu, který by měl opět proběhnout v březnu ve Zlíně. Zároveň máme velkou radost, že naše seskupení doplňuje skvělý bubeník Libor Jandík, který s námi letos hrál poprvé, ale rozhodně ne naposledy.

Benefiční koncert sice bude až příští rok, ale už pomaličku střádám kapely a harmonogram. Takové akce je lepší zlehka plánovat s předstihem, aby vše navazovalo a člověk pak nebyl nervózní, že něco nestihne.  

Letos jsme měli krásné knihy Dotek budoucnosti od Michala Krále, produkty Oxalis, náramky přátelství, obrazy od Elišky Zeldové, štěstíčka a mnoho dalšího. Příští rok štěstíčka opět zařadíme, protože letos měla neuvěřitelný úspěch a těšit se návštěvníci mohou také na mýdla, soli a spoustu dalších věcí, které mě ještě musí napadnout.  

Celá naše kapela vám děkuje za přízeň a i příště se vám s novými písněmi ukážeme v seskupení mé maličkosti, Mirky Soukalové, Radima Bačuvčíka, Radomíra Staňka a Libora Jandíka.

Jiřina Lysáková