Na malé i velké účastníky diskotéky čekala kromě taneční zábavy s DJ a s animátorkami také výtvarná dílna, ve které si mohli účastníci vytvořit buď úl se stádii vývoje včely nebo motýla a jeho vývojová stádia. Také nechybělo oblíbené malování na ruku, a kromě těchto oblíbených aktivit na děti čekala také překážková dráha nebo edukační koutek, ve kterém se malí i velcí dozvěděli zajímavosti z říše hmyzu, mohli si vyzkoušet poskládat různé obrázky hmyzu, stádia vývoje roháče nebo i berušky nebo si prohlédnout reálné včelí plástve. 

Nechyběl ani oblíbený fotokoutek, u kterého se účastníci mohli zvěčnit. Kromě tradičního fotokoutku na účastníky akce čekalo i malé překvapení ve formě motýlích křídel, u kterých se také mohli vyfotografovat. Tyto křídla budou po zimních měsících umístěny na plot školní zahrady DDM ASTRA v ulici Osvoboditelů. 

Všem účastníkům, ale také spoluorganizárům akce, moc děkujeme za účast a za navození milé nedělní atmosféry. Děkujeme a budeme se na vás těšit na další akci domova dětí a mládeže Astry! 

Iva Vladíková a tým Domu dětí a Mládeže ASTRA Zlín

Zdroj: Youtube