Strašidel k nám dorazilo tolik, že by nám dokázaly vyzdobit všechny naše tři budovy, ale pro lepší přehlednost (a aby návštěvník měl lepší šanci vidět všechna strašidla) podařilo se nám je umístit do jedné z našich budov, a to na Tyršovo nábřeží.

Z našeho sídla se tak stala strašidelná vilka. Strašidla byla materiálově různorodá, velká i malá, strašidelná i milá. V průběhu celého listopadu jste si strašidla mohli prohlédnout a hlasovat pro to, které vás zaujalo nejvíce.

V budově na Tyršově nábřeží jste mohli vidět celkem 165 strašidel ze školy v Březové, Lukova, Rožnova pod Radhoštěm, Slavičína, Neubuze, Rackové. Ze Zlínských škol se do soutěže zapojila ZŠ Komenského II., ZŠ Dřevnická, ZŠ Okružní, ZŠ Kvítková, 9. ZŠ, 1. ZŠ, MŠ Osvoboditelů, MŠ Štefánikova a I. oddělení školní družiny Lazy.

Všem zúčastněným moc děkujeme za nádherné výtvory! A všem vítězným strašidlům moc gratulujeme. Vy, kterým se tentokrát nepodařilo vyhrát, nezoufejte! Konkurence byla opravdu veliká a soutěž to nebyla rozhodně první ani poslední!

Helena Doleželová, DDM Astra ve Zlíně