V kategorii Adult vynikl Jáchym Hanák, který se umístil na třetím místě a Vanda Šimková, která obsadila páté místo. Ale to není vše, dvojice Jáchym Hanák a Anna Poláková (z OneClub Brno) brilantně zvítězili a stali se mistry světa v kategorii Duo.
Mezi mladými sportovci v kategorii Youth si také MV team vedl skvěle. Veronika Nováková obsadila čtvrté místo, duo Karolína Knedlová a Adriana Vojtěšková se umístilo na pátém místě, a duo Elena Smetanová a Dorota Pešlová na sedmém. Největším úspěchem bylo však trio Veronika Nováková, Alena Březinová a Karolína Knedlová, které se staly vicemistryněmi světa.

Talentovaní mladí sportovci v kategorii Junior také zářili. Trio Emma Kaspřáková, Elena Smetanová a Adriana Vojtěšková si odvezlo čtvrté místo, a duo Gabriela Veselá a Lucie Veselá se umístilo na druhém místě. A v kategorii Performance se skladbou "Mušketýrky" si MV team vydobyl páté místo.

Nejmladší kategorie Cadet také nezklamala. Dominik Falta si odnesl zlato a získal první místo. Duo Aneta Rychlíková a Johana Čajková se umístilo na čtvrtém místě, duo Sabina Sedlářová a Nikol Šturmová obsadilo páté místo a trio Sabina Sedlářová, Aneta Rychlíková a Nikola Šturmová dosáhlo třetího místa.

Celý Zlín může být pyšný na své talentované sportovce z MV teamu, kteří nejen reprezentovali město na světové scéně, ale také přinesli domů mnoho medailí. Gratulujeme k jejich úspěchům a těšíme se na další brilantní výkony v budoucnosti! Za úspěšnou přípravou klubu stojí Mgr. Monika Váňová s týmem trenérek K. Rožkovou, L. Richterovou, V. Grygaříkovou, S. Kozákovou a fyzioterapeutkou S. Váňovou, které se věnují sportovní přípravě dětí od útlého věku.

Monika Váňová, MV team Univerzity Tomáše Bati