VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Žena upadla z kola. Policista za ní přišel s pokutou do nemocnice

Žena upadla z kola. Policista za ní přišel s pokutou do nemocnice

Žena ve věku sedmdesát dva let jela brzo ráno obcí na kole do kostela. Při odbočování vpravo se lekla protijedoucího auta, seskočila z kola, špatně došlápla a zlomila si kotník. Nepříjemná situace.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Páni policisté no...
Martin Kopčil (40800) 16.11.2017 reagovat
Jsou to pouze arogantní a drzí šmejdi !!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
komentář 1. část / 2
ALEŠ VITALÍK (42043) 18.11.2017 reagovat
Policisté se v nemocnicích po příjmu nebo ošetření zraněných osob neobjevují jen tak jako přízrak. Příjem poraněné osoby policii hlásí nemocnice. Policie přichází prošetřit možnost: 1) cizího zavinění úrazu (jiná osoba, dopravní prostředek, zvíře) a když o cizí zavinění nejde (nebo není prokázáno), 2) vlastního zavinění - rádi si zde "najdou" zraněného sebepoškozovatele - "nešikovného", "neopatrného", "nepozorného", "bezohledného", opilého či pod vlivem omamných látek nebo "neznalého" "pravidel a předpisů".
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
komentář 2. část / 2
ALEŠ VITALÍK (42043) 18.11.2017 reagovat
Jde o "mafiánské" praktiky spolčení pojišťoven, nemocnic, policie, měst a obcí, protože uložením blokové pokuty za přestupek poškozenému - zraněnému, kterým se "přizná" nebo "prohlásí", že si to zavinil sám, je vše pojištěno proti jeho uplatňování nároků na odškodnění nebo nákladů léčby od kohokoli, po kom by to mohlo být uplatňováno. Mafiánský lobbing funguje dokonale, bohužel. ? ... Asi bude přibývat zraněných, kteří si vzhledem k šoku utrpěnému při nehodě nebudou žádné okolnosti jejího vzniku pamatovat.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT