VÝSLEDKY 2. LIGY ŽEN (turnaje ve Znojmě a Brně):
SHOOTERS BETA – ZLÍN LIONS 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Branky Zlína: Klacková, Valášková, Tučková.
ZNOJMO B – ZLÍN LIONS 1:3 (0:2, 0:0, 1:1). Branky Zlína: Klacková, Krajčová, Rožnovjáková.
Zlín: Skřivánková – Rochowanská, Valášková, Ponížilová, Krajčová, Šebestová, Klacková, Rožnovjáková, Pospíšilová, Tučková. Trenér: Lukáš Strnad.
ŽIDENICE B – 1. AC UHERSKÝ BROD 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Branky Uherského Brodu: Barbora Sedláčková, Nikol Šobáňová.
BULLDOGS BRNO C – 1. AC UHERSKÝ BROD 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Branka Uherského Brodu: Barbora Sedláčková.
Uherský Brod: Juráková – Nikol Šobáňová, Polášková, Brnulová, Kateřina Sedláčková, Barbora Sedláčková, Ištvánková, Eliášová, Moštková, Martinková. Vedoucí družstva: Helena Brnulová.
BULLDOGS BRNO C – SPARTAK HLUK 14:0 (7:0, 2:0, 5:0)
ŽIDENICE B – SPARTAK HLUK 8:1 (3:0, 2:1, 3:0). Branka Hluku: Komárková.
Hluk: Mokrá, Náhlíková – Frederika Klčová, Loskotová, Veronika Sedlářová, Tomečková, Kateřina Sedlářová, Doležalová, Šůstková, Komárková. Vedoucí družstva: Veronika Sedlářová.

V duelu se třetím družstvem tabulky hosté podali velmi dobrý výkon. Po pozvolném začátku dala v 11. minutě jejich první branku po individuální akci Klacková. Druhou přidala po pohledné spolupráci s Tučkovou a po ráně z poloviny hřiště v 16. minutě Valášková. Cenný skalp kvalitního soupeře pak ještě pečetila po zaváhání gólmanky Brna v 18. minutě Tučková.

Zlínu se dařilo také v souboji s béčkem Znojma. Zlíňačky Jihomoravanky porazily 3:1.

V zajímavé partii načala skóre v 5. minutě opět Barbora Klacková. O druhou trefu ve znojemské síti se postarala v 11. minutě Aneta Krajčová. Poté se dlouho čekalo na další branky. V pětatřicáté minutě Znojmo Mikešovou korigovalo na 1:2, výhru hostů ovšem pečetila při domácí power play 66 sekund před koncem utkání Nela Rožnovjáková.

,,Ve Znojmě jsme splnili cíl získat šest bodů,“ potěšilo zlínského trenéra Lukáše Strnada.

,,Hráčky plnily taktické pokyny, Družstvo hrálo velmi dobře v obraně, vynikající výkony podávala brankářka Vendula Skřivánková. Proto jsme ve dvou zápasech inkasovali pouze jeden gól,“ je na svůj tým pyšný Strnad.

Ostatním celkům ze Zlínského kraje se na jihu Moravy nedařilo. Uherský Brod překvapivě prohrál dva zápasy, podobně na tom byl také Hluk.

V tabulce je Uherský Brod druhý, Zlín na čtvrtém místě a Hluku patří sedmá příčka.

Druhá liga bude pokračovat v neděli 8. ledna.