Moravané nezachytil nástup soupeře, první gól inkasovali hned v 52 sekundě, kdy otevřel skóre domácí Fojtík.

Hosté se dlouho snažili o vyrovnání, tlačili se do zakončení, ale naráželi na pevnou domácí obranu a skvělého gólmana Janouška.

Kladno zlomilo odpor bojovného soupeře až v prostřední části. Pantery paradoxně srazilo ve vlastním oslabení. Po vyloučení Tomáška udeřil Bachmaier a Otrokovičtí znejistěli.

Další slepené rány už jim zlomily vaz. Ve 32. minutě se krátce po sobě prosadili Stůj s Krbcem a za stavu 4:0 pro Kanonýry bylo hotovo.

Panteři už nenašli sílu na výraznější odpor, naopak rozjetí Středočeši si zápas i postup nejen pohlídali, ale soupeři zasadili další dvě rány.

Náskok Kladna zvýšil svým druhým gólem v zápase Stůj. Panteři se prosadili až ve 48. minutě, kdy početní výhodu zužitkoval Kubíček.

Moravané se za stavu 1:5 odhodlali ke hře bez brankáře. V dlouhé power play sice snížil kapitán Gál, ale poslední slovo měl domácí Svačinka, který proměnil trestné střílení a upravil na konečných 6:2.

Zatímco Panterům končí sezona, Kladno jde dál.

Ve finále vyzve Bulldogs Brno, kteří vyřadili Ústí nad Labem. Se soutěží se po nezdaru v úvodním kole play-down loučí Plzeň a pražská Letka.

Semifinále play-off 1. ligy - 
5. zápas: KANONÝŘI KLADNO - GOLDEA PANTHERS OTROKOVICE 6:2 (1:0, 3:0, 2:2), konečný stav série: 3:2.
Branky: 1. Fojtík, 27. Bachmaier, 32. Stůj (Bohuslávek), 32. Krbec (Bachmaier), 43. Stůj (Novák), 58. Svačinka trestné střílení – 48. Kubíček (Gál), 56. Gál (Vykopal). Rozhodčí: Baloun, Sommer. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 308. Střely na branku: 20:26.
Kladno: Janoušek (Ponomarev) - Bachmaier, Chroust Ta., Chroust To., Čika, Novák, Fojtík, Fišer, Janda, Procházka, Hübner, Spurný - Veselý, Kuchynka, Tomáše, Svačinka, Stůj, Pfaur.
Otrokovice: Kohút (Pujin) - Sovják, Kopecký, Kelemen, Kubíček, Javořík - Gál, Vykopal, Červenka, Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Šeďa, Hrtús.