„Soupeř byl na nás dobře připravený, celkem nám hru znechutil. Moc hrát nechtěl, dobře držel míček a čekal na naše chyby, které přišly a tím otočil zápas ve svůj prospěch,“ míní otrokovický útočník František Vykopal, střelec jediné branky Panterů.

Domácí kanonýr se prosadil hned ve 4. minutě, kdy zužitkoval početní výhodu, jinak se domácí neprosadili. Znojmo držel spolehlivý gólman Bauer.

„Bez vstřeleného gólů se vyhrát nedá,“ ví dobře kouč Otrokovic Lukáš Petřík.

S výkonem mužstva nemohl být po domácím nezdaru spokojený. „Naši hráči se úplně nevypořádali s nepříjemným soupeřem, který nás předčil důrazem i nasazením. Individuální výkony byly na hostující straně lepší,“ uznal Petřík.

Znojemští výsledek překlopili na svoji stranu, když gólmana Kohúta překonali Kucharič s Maškem. Ve 49. minutě se trefil hostující Sedláček a triumf Znojma završil při domácí power-play střelou do opuštěné klece Kucharič.

Panteři tak přišli o vítěznou sérii, padli po sedmi duelech. Základní část zakončí příští sobotu v Brně, kde vyzve devátý FBŠ Hummel Hattrick.

Bez ohledu na polední zápas je jasné, že Otrokovičtí začnou čtvrtfinále play-off doma.

1. florbalová liga, 25. kolo -
GOLDEA PANTHERS OTROKOVICE - TJ ZNOJMO LAUFEN CZ 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Branky: 4. František Vykopal - 26. a 60. Tomáš Kucharič, 37. Petr Mašek, 49. David Sedláček. Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 186. Střely na branku: 31:24.
Otrokovice: Kohút (Pujin) - Sovják, Kopecký, Javořík, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Brázdil, Hrtús, Kelemen
Znojmo: Bauer (Pechura) - Blažek, Bajko, Vlček, Novák, Sedláček, Ďuriška, Mašek, Kuba, Marušík, Vavřina, Přibil, Kucharič, Gerža, Šťastník