Svěřenci Davida Rojky měli co napravovat, v dalším těžkém utkání chtěli napravit tvrdý direkt z hřiště Uničova, kde prohráli vysoko 0:5. K tomu jim měla posloužit předehrávka 33. kola v Hlučíně.

Do zápasu vstoupili výborně, už v sedmé minutě se ujali vedení, o což se razantní hlavičkou postaral Jovanovič. 22letý útočník za mančaft z Otrokovic vstřelil druhý soutěžní gól.

Domácí vyrovnali ve 25. minutě, o tři minuty později už mohli vést, čemuž zabránil brankář Kalina. V 64. a 83. minutě navýšili náskok na 3:1. Nic nenasvědčovalo tomu, že by o tři body měli přijít.

Hlavní kouč Zlínska David Rojka.
Zlínsko schytalo facku v Uničově. Byl to zápas blbec, štve Rojku

Hostům se však parádně vydařil závěr duelu, v 90. minutě snížil Sami, o dvě minuty později srovnal kapitán Krakovčík.

Zlínsko v neděli od 11 hodin přivítá Znojmo, se kterým má shodně 46 bodů.

MSFL, předehrávka 33. kola

FC Hlučín – FC Zlínsko 3:3 (3:1)

Branky: 25. Smékal, 64. Ptáček, 83. Smékal – 7. Jovanovič, 90. Sami, 90+2. Krakovčík.

Rozhodčí: Šimoník – Prokůpek, Vlk. Diváci: 264

FC Hlučín: Murin – Hasala, Kulig, Cabadaj, Ptáček, Kania, Plesník (C), Smékal, Mládek, Moučka, Kolaska.

FC Zlínsko: Kalina – Krakovčík (C), Slovák, Galus, Jovanovič, Weber, Sami, Pernatskyi, Dano, Kuběna, Dostál.