„Sice jsme nyní vyrovnávali v závěru, ale vzhledem k průběhu jsme měli vyhrát,“ cítil s odstupem času trenér TVD Petr Slončík. „Přitom stále bojujeme s nemocemi a zraněními, pořád laborujeme s absenci až šesti hráčů základu,“ posteskl si.

Kvůli rekonstrukci stadionu přijali Valaši azyl v Pitíně. „Zdejší hřiště je menší, i proto jsme museli změnit rozestavení i taktiku. Třebaže jsme byli herně lepší, měli více šanci, dva hloupé góly, - jeden z penalty, druhý z třiceti metrů, nás připravily o lepší výsledek,“ zalitoval Slončík, jehož výběr přitom šel do vedení.

Z fotbalového utkání I.B třídy Pátek - Pečky (0:1)
I.B třída: Okresní derby ovládly domácí celky. Semice si otevřely střelnici

„Škoda zahozeného sóla Jakubowicze, také nastřelené tyče. Měli jsme tam další dvě šance na hlavě. Přerov byl sice opticky více na míči, ale měli jsme vyhrát,“ zopakoval trenér TVD.

I přes dlouhodobé problémy se sestavou nyní Slavičín vybojoval čtyři cenné body a myslí na další. Třebaže nyní je čekaá další těžký domácí duel – s vedoucími Hranicemi. „Poslední zisky nás psychicky zvedly, ale pořád je to se sestavou na hraně. Kluci ale bojují, rádi bychom opět překvapili,“ dodal odhodlaně Petr Slončík.

SLAVIČÍN - PŘEROV 2:2 (1:1)

Branky: 32. Prylopa, 87. Žůrek - 39. Kratochvíl (pen.), 75. Mirvald. Rozhodčí: Janeček, 149 diváků.