„Tři body jsou doma, výsledek bereme,“ začal Zapalač s pozitivními věcmi. Rychle ale přešel k těm méně uspokojivým. „V prvním poločase jsme sice snad měli pět tutových šancí a penaltu, v zápase jsme si však nedokázali vytvořit větší herní převahu,“ mrzelo někdejšího hráče Žižkova či Opavy.

Otrokovice do vedení v 62. minutě zápasu poslal Chovan, pojistku v 91. minutě přidal Kiška. „Do konce zápasu to bylo zbytečně nervózní,“ připustil Zapalač.

Starší dorostenci Zlína (žluté dresy) v předposledním zápase sezony zdolali Karvinou 2:1.
Podívejte se: obrat a výhru mladých ševců nad Karvinou sledoval i skaut Slavie

Mladý kouč především nebyl spokojený s přístupem svěřenců. „Přišlo mi, že někteří to podcenili, šli do toho vlažně. Ani hra nebyla jako proti Vratimovu,“ poukazuje na předposlední výhru 5:1.

Beznadějně poslední „B“ Jihlavy do víkendového utkání nasadilo velmi mladý kádr – nejstarším byl 24letý Chocholatý, dva ze zahajovací jedenáctky měli pouze 21 let. „Bohužel se to opakovalo už poněkolikáté v sezoně, bylo to tak i proti Blansku nebo Frýdku. Ten ale na rozdíl od nezkušené Jihlavy trestal, stejně jako Blansko v závěru.“

Dorostenci Tlumačova (bílé dresy) v 19. kole krajské soutěže skupiny B doma remizovali s Prakšicemi 3:3.
Podívejte se: dorostencům Prakšic v Tlumačově zachránil bod žákovský brankář

Od příští sezony MSFL chce takovým situacím předejít. „V pondělí si to vše řekneme. Rádi bychom se tomu vyhnuli a zvládli to. Abychom se zase nemuseli motat na konci tabulky a bojovat o udržení. Kdo to nebude plnit, v dalším ročníku tady nebude,“ uzavřel Petr Zapalač.

Otrokovice už ve středu od 17.30 hodin přivítají Slovácko „B“.

MSFL, 29. kolo

FKM Vysočina Jihlava – FC Viktoria Otrokovice 0:2 (0:0)

Branky: 62. Chovan, 90+1. Kiška

FKM Vysočina Jihlava: Lancman – Mikuška (C), Křehlík (46. Franěk), Miška (66. Crhan), Chocholatý, Novák (73. Walter), Němeček, Jiřík, Vítek, Savi, Jiroušek (60. Vacek)

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Vintr (82. Fiala), Vychodil (46. Chovan), Kiška, Pernatskyi, Hretsaichuk (60. Simr), Přikryl, Blahuta (C), Suchý, Prokaj, Zedníček (46. Putyera)


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …