„Sbíráme body, celkem nám funguje obranná fáze,“ těší hlavního trenéra mančaftu Davida Rojku, jehož svěřenci v novém ročníku ještě neinkasovali.

„V prvním poločase jsme byli lepší na míči, hosté si však vytvořili dvě tutovky. Jak jsem někdy kritický ke Kalimu (Marek Kalina), tak nás proti Frýdku dvakrát opravdu podržel, chytl dvě tutovky,“ smekl mladý kouč před svým brankářem.

David Rojka.
Rojka o situaci kapitána, brankářích i své kartě: Budu muset platit do kabiny!

Úvodních 45 minut branku nepřineslo, rozhodovalo se až v dalším dějství. To přineslo jednu branku, pro domácí fanoušky vítěznou!

„Ve druhé půli jsme měli dvě šance, Tkadlec ani Kašpárek však nedali. Následoval roh, po kterém se Perňa vyvěsil do vzduchu a nekompromisně zavěsil,“ vyzdvihl ukrajinského lídra týmu.

Fotbalisté Zlínska (červeno-bílé dresy) si v předkole MOL Cupu poradili se Slavičínem 1:0.
Odloženo! Zlínsko nebude hrát MOL Cup

Poslední utkání za otrokovický celek absolvoval útočník Daniel Rapavý, který odešel do druhé nejvyšší slovenské soutěže. Hrát nově bude za Malženice.

„Požádal nás o odchod. Hráčům ve vyšších soutěžích nebráníme, pustili jsme ho. Navíc bydlí kousek od nového angažmá. Bude nám chybět, to je ale fotbalový život,“ vyjádřil se Rojka ke konci slovenského borce, který ve 33 zápasech vstřelil 9 gólů.

Bývalý lodivod lavičky Přerova si uvědomuje, že tímto krokem jde do rizika. Svému týmu však věří.

„Máme Kašpece (David Kašpárek), od 5. kola bude k dispozici Mára Vintr," promluvil o 26letém fotbalistovi, který se v září vrátí po ročním dostanci. Ten byl přitom ještě o něco delší.

„Měl by hrát od 5. kola s Hranicemi. Mára trénuje poctivě, ještě mu trochu chybí fyzická kondice. Je to ale výborný gólový fotbalista, obrovský talent. Má skvělé zakončení," nemůže se dočkat „nové posily".


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...