„Za výhru jsme samozřejmě rádi, těší nás, ale k výkonu mám výhrady,“ přiznal trenér zlínské juniorky Vít Vrtělka.

MSFL, 7. kolo -
FC TRINITY Zlín B – 1. BFK FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 1:0 (1:0)
Branka:
45. Martin Mlýnek. Rozhodčí: Mayer - Kolář, Rosický (Vlčnovský). Žluté karty: Červenka – Šafner, Kučera, Hajnoš. Diváci: 120. 
Zlín B: Bachůrek – Němeček, Jura, Hellebrand (75. Novák), Kulíšek, Kovinič (75. Uhřík), Jiráček, M. Mlýnek (67. Červinka), Číž (83. Hartman), Mach (67. Trtek), Hrdlička. Trenér: Vrtělka.

Vítěznou trefu zaznamenal krátce před odchodem do šatny po hezké akci ze strany umístěnou střelou na zadní tyč Martin Mlýnek.

„Byla to jedna z mála akcí, kterou jsme v prvním poločase dotáhli do koncovky. Hru jsme sice měli pod kontrolou, kombinovali jsme a soupeře jsme kromě standardních situací k ničemu nepouštěli. Sami jsme však neměli v předfinální a ve finální fázi dostatečnou kvalitu. Byli jsme málo nebezpeční a z herní převahy jsme toho moc nevytěžili,“ posteskl si Vrtělka.

Jeho tým šel do druhé půle s cílem zrychlit a zjednodušit hru, což se mu sice chvíli dařilo, ale druhý gól nepadl.

V jasných šancích selhali Červinka s Novákem, takže žlutomodří se museli o výhru strachovat až do konce.

Frýdlant totiž v závěru začal nakopávat dlouhé balony do šestnáctky, protivníka dostal pod tlak a měl tam i několik nebezpečných závarů.

„Zbytečně jsme se museli o výhru strachovat. Stačilo proměnit některou z vyložených šancí, přidat druhý gól a utkání v klidu dohrát. Bohužel se to nepovedlo, a tak jsme soupeře drželi ve hře až do samotného konce. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že pod tlakem obstáli, vysoké balony uskákali a vzadu udrželi čisté konto,“ dodal Vrtělka.

V sobotu zajíždějí mladí ševci do Hodonína, kde se potkají i s bývalým spoluhráčem a kamarádem Liborem Bobčíkem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...