„Pro diváky to byl bezesporu zajímavý a divoký zápas se spoustou šancí a branek. V prvním poločase to na těžkém terénu místy klouzalo, ale poradili jsme si s tím dobře. Bohunice byly nepříjemný a produktivní soupeř, měly svoji kvalitu. Jsem ale rád, že kluci i když několikrát prohrávali, ukázali svoji sílu, kondičně to zvládli a utkání dotáhli do vítězného konce,“ zhodnotil sobotní duel kouč zlínské juniorky Jan Jelínek.

Přípravný fotbal -
FC TRINITY ZLÍN B – BOHUNICE 6:4 (1:2)
Branky Zlína:
Hamalčík 2, Bužek, Bobčík, Červinka, Kulíšek

Spokojený byl pouze s útočnou fází. „Směrem dopředu jsme to zvládli velice dobře, to bylo v pořádku. Kluci měli za úkol napadat soupeřovu rozehrávku, což se nám dařilo, po zisku míče na polovině Bohunic jsme z toho dali i nějaké branky,“ pochvaloval si.

Naopak defenziva se mu vůbec nelíbila. Čtyři inkasované branky nejsou příliš dobrou vizitkou. „Směrem do obrany to od nás bylo chabé, k tomu mám velké výhrady,“ říká.

Mladí ševci odehráli víkendové střetnutí ve stejném složení jako před týdnem proti Kroměříži. Žádní hráči z ligového kádru, kteří absolvovali soustředění na Maltě, se k béčku zatím nepřipojili.

Souboj s Bohunicemi byl pro něj pikantní v tom, že hosty vedl Jelínkův kamarád a bývalý spoluhráč z Opavy Zdeněk Partyš. „Bylo to příjemné setkání,“ dodal luhačovický rodák.

Béčko FC Trinity se za týden představí ve Slavičíně. Na umělé trávě v Hrádku se hraje v sobotu od desíti hodin.