Ve Zlíně se tak realizační týmy na začátku roku protočily. Zatímco novému kouči Pavlu Vrbovi u ligového mančaftu asistují bývalí trenéři juniorky Vrtělka, Jiráček, Šišjak a Juřička, k béčku přešel Jelínek a s Hubáčkem a Novákem. Klubové legendy byly u největších úspěchů, zažily triumf v MOL Cupu i účast v základní skupiny Evropské ligy.

V minulosti na Letné pomáhaly Páníkovi, Pivarníkovi, Kameníkovi, Petrželovi, Csaplárovi i Bílkovi, teď budou pomáhat s výchovou a rozvojem mladých talentů a svých nástupců.

Jelínek vedl ševce ve FORTUNA:LIZE od loňského května a minulou sezonu s ním obsadil dvanácté místo. Na podzim se ale Zlínu nedařilo, po šestnácti kolech aktuálního ročníku je jen dva body před posledními Pardubicemi, proto se vedení moravského klubu rozhodlo k další změně.

Ani juniorku Zlína ale nečeká zrovna klidné jaro. Béčko FC Trinity je v MSFL až čtrnácté, takže na jaře bude rovněž bojovat o udržení ve třetí lize.

Mladší ševci zahájili přípravu na druhou polovinu sezony stejně jako áčko v pondělí. Chystat se budou na Vršavě skoro každý den, v zimě odehrají i několik přípravných duelů. První zápas je na programu v sobotu 14. ledna v Kroměříži, dalšími soupeři Zlína B budou Bohunice, Dubnica, Brno B, Ostrava B a taky Slovácko B.

V plánu je i soustředění v Luhačovicích. První mistrovské utkání sehrají mladí ševci v neděli 5. března proti Frýdku-Místku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...