„Slíbil jsem panu Ševčíkovi (předsedovi klubu), že pokud nikoho nesežene, tak sezonu dodělám. Nikoho jiného nesehnal, tak jsem tady,“ rozesmál se dobře naladěný Dan Matuška, který však zatím nemá zcela jasné představy o kádru pro jarní část sezony.

„Moc se toho nezměnilo, naši kmenoví hráči nám zůstali, jen uvidíme, co bude s Deklevou. U něj je otazník,“ zmínil Matuška jednoho ze stoperů.

„Přitom někteří měli nabídky z jiných klubů, ale zatím nikdo neodešel,“ poznamenal s tím, že i kapitán Jasenský, o kterého projevila zájem Kroměříž, zůstává.

„Momentálně máme svých třináct hráčů. Měli jsme na zkoušce i pár hráčů černé pleti, ale všechny kromě jednoho jsem vyházel. Přesvědčil mě jen kluk z Konga, kterému říkáme Enik. Měl si jet vyřizovat doklady, tak snad přijede,“ doufá Matuška.

Do začátku jara si ještě vypomůže spoluprací se Sigmou Olomouc, kde má Matuška kontakty a ve městě žije.

„Jsem tady domluvený, zdejší lidi znám, takže jsem je přesvědčil a někoho ještě získáme. Měl by dorazit snad Vybíral a z Prostějova Kiška. Bohužel ze Zlína ani ze Slovácka nikdo nepřijde, tam je to složitější,“ posteskl si Matuška.