Lehkoživovi zápasová premiéra v novém klubu ale výsledkově nevyšla. Baťov ve středečním přípravném utkání prohrál v Kvasicích 0:2.

Přípravný fotbal -
FC KVASICE – SK BAŤOV 1930 2:0 (2:0)
Baťov: Medek - Zapletal, P. Bršlica, Lendler, Kraváček, Klíma, Kašík, Skyba, Pafka, Šiška, A. Bršlica. Střídali: Vitásek, Bína, Hubník, J. Štefka, O. Štefka.

Hostům v zápase scházelo několik opor z minulé sezony. Definitivně pryč je Zdeněk Ondráš, který přestoupil do Kostelce.

Do Skaštic se zase po dvou letech vrací amatérský reprezentant  Jan Gojš. Na odchodu z otrokovického klubu jsou i další členové krajského výběru Zlínska, kteří na nedávném mistrovství Evropy amatérů ve Španělsku získali cenný bronz. 

„O novém angažmá jedná i několik dalších hráčů, zatím však není nic definitivního, takže nebudeme předbíhat,“ uvedl na klubovém webu člen výkonného výboru SK Baťov 1930 Ladislav Bršlica.

Žádná posila zatím do divizního týmu nedorazila. Trenérům se do přípravy hlásili staronové tváře Aleš Skyba a Pavel Tkáč.

„Uvidíme, zda se nakonec objeví i v soutěžních zápasech,“ nechce předbíhat Bršlica.

Fotbalisté Baťova další přípravný zápas sehrají už v sobotu, kdy na hřišti v Sušicích vyzvou Valašské Meziříčí. Začátek je v 10.30.

Fotbalisté divizního Baťova na úvod přípravy prohráli v Kvasicích 0:2.Fotbalisté divizního Baťova na úvod přípravy prohráli v Kvasicích 0:2.Zdroj: Tomáš Brčko SportFoto