Domácí se do vedení dostali už v desáté minutě, o sedm minut později z pokutového kopu vyrovnal Radim Bublák. Další dvě branky se dostavily ve druhé polovině druhého poločasu. Výhru týmu Petra Zatloukala vystřelil Patrik Hoffmann, který se v rozmezí 71. a 83. postaral o obě trefy svého výběru.

„Předvedená hra byla kvalitní, zápas jsme však nezvládli od 60. minuty. Výsledek zcela neodpovídá průběhu zápasu. Soupeř nás potrestal, využil našich zaváhání. Brzdily nás vlastní chyby,“ popsal nedělní duel Martin Kolář.

Šestatřicetiletý kouč k týmu Brumova nastoupil před třemi týdny, kdy vystřídal Pavla Charváta. Výsledky jeho práce by měly přijít postupně.

„Samozřejmě chceme vyhrávat a dávat branky. Není to však otázka jednoho dne. Pokud budeme dělat chyby, soupeři nás vytrestají. Věřím že když se poučíme, tak zlepšení přijde,“ dodal Kolář na závěr.

Druhý pokus na první letošní body budou mít brumovští fotbalisté v neděli šestnáctého srpna. Na domácím hřišti se představí proti HFK Olomouci.

Derby ve třetí lize mezi fotbalisty Zlína (žluté dresy) a Slovácka skončilo remízou 1:1.
Mistrovská kopaná v kraji, tady jsou výsledky Jak si vedl váš oblíbený tým?

TJ Tatran Všechovice –⁠ FC Brumov 3:1 (1:1)

Branky: 10. Hrdlička, 71. a 83. Hoffmann –⁠ 17. Bublák (pen.). ŽK: 1:2. Rozhodčí: Kološ –⁠ Kouřílek, Řezníček

Všechovice: Konečný – Geryk, Plešek (85. Nepožitek), Hoffmann (90. Hostaša), Richter, Zezulka, Hrdlička, Hrabovský (60. Plešek), Dluhoš, Rolinc, Orava (81. Heinz)

Brumov: Pjajko – Vlček, Kolouch, Mokrička, Juřica (K), Šenkeřík (59. Bartozel), Dmukhovskij, Bublák, Kocourek (87. Bůbela), Kubiš (86. Fojtík), Novák (65. Křivánek)