„V naší situaci je už jedno, jestli skončíme šestí nebo sedmí. Důležité bylo vzhledem ke zdravotní situaci a pracovním povinnostem nějak sezonu dohrát. K dispozici jsem měl devět hráčů a sedm dorostenců, proto ve světle těchto faktů výsledek za ostudu nepovažuji,“ rázně odmítl trenér Slavičína Petr Slončík. „Ale je pravdou, že jsme utkání měli zvládnout!“

Valachům ovšem na Hané nevyšel první poločas. „Udělali jsme několik hrubek v defenzivě a byli potrestáni. Na druhou stranu hlavně po přestávce jsme měli na vyrovnání i zvrat, škoda,“ pousmál se kouč TVD. „Na hřiště se dostali všichni kluci, což je odměna za sezonu pro všechny, co předváděli v dorostu. Proto výsledek až tak moc nyní neřešíme. Mám radost, že to kluci slušně zvládli,“ dodal Slončík.

Rozlučku se sezonou zvládli Slavičínští již o víkendu po sobotním utkání se Šternberkem (1:1). „Jsme rádi, že nám Přerov vyšel se středeční předehrávkou vstříc. O tomto víkendu totiž hrají poslední zápas právě dorostenci. Kluci divizního týmu tak už dostali volno, abychom se opět společně setkali 9. července,“ zakončil Slončík.

PŘEROV – SLAVIČÍN 2:1 (2:0)

Branky: 27. Javora, 36. Nezval – 47. Staněk. Rozhodčí: Řezníček, 120 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...