Divizní fotbalisté Baťova (ve žlutém) zvládli důležitý záchranářský duel 23. kola skupiny E, když doma porazili Kostelec na Hané 1:0.
Divizní Baťov se vzepřel osudu. Kdo jej spasil? A o koho opět přišli?

„Náročný duel jsme chtěli zvládnout a nakonec i zvládli. Dařilo se nám přehrávat soupeře a hlavně dávat branky. Vyhráli jsme zaslouženě,“ radoval se po utkání trenér Holešova.

Slavičín se v posledních kolech trápí, zejména v koncovce. Je více méně bezzubý. „Našimi dětinskými chybami jsme věnovali soupeři vítězství. Ukázalo se, že nejsme ve formě, hodně se na branky nadřeme,“ litoval po utkání Matěj Kořének, který při absenci trenéra Petra Slončíka vedl Valachy na lavičce.

Fotbalisté Tečovic (ve žlutém) ve 23. kole doma remizovali s rezervou Holešova 0:0 a získaný bod jim stačil k tomu, aby naplno vypukly postupové oslavy domácích.
Podívejte se! V Tečovicích vypukly postupové oslavy! Šampaňské teklo proudem

První půle přitom nebyla z pohledu domácích špatná. „Holešov jsme do ničeho vážnějšího nepustili, plnili jsem, co jsme měli. Bohužel utkání poznamenala rychlá branka soupeře hned po přestávce. Kluci se snažili, ale už jsme přestali hrát efektivně dopředu i dozadu. Naopak hosté nás z brejků trestali,“ zhodnotil duel Kořének.

Fotbalovější Holešov se střelecky prosadil až po přestávce. „Už v první půli měl dvě zajímavé šance Mlčák a jednu Kovář. Až na pár okamžiků po naši vedoucí brance jsme měli utkání prakticky pod kontrolou. Domácí jsme do vyložené šance nepustili, duel jsme lépe zvládli v obraně i útoku,“ dodal spokojený trenér Holešova Alois Skácel.

Fotbalový stadion Letná.
Glosa Libora Kopla: Očista je potřeba, ševcům pomůže. Neskončit jako Zbrojovka

SLAVIČÍN – HOLEŠOV 0:3 (0:0)

Branky: 48. Mlčák, 82. Kovář, 84. Uhřík. Rozhodčí: Malý, 150 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...