„Nejvíce mi je líto kluků, kteří zápas odběhali, odpracovali. To nejzásadnější ale je, že se trápíme v koncovce,“ nejvíce mrzí kouče Slavičína Petra Slončíka.

HFK OLOMOUC – SLAVIČÍN 2:0 (0:0)

„Stejně jako, že jsme zaspali úvodních dvacet minut, kdy jsme se hledali, nebyli patřičně aktivní, spíše se rozkoukávali. I přesto jsme byli v první půli lepší, měli dvě tři možnosti skórovat,“ pustil se do hodnocení Slončík, který po změně stran sestavu prostřídal a jeho výběr ještě více získal na převaze.

Místo vedení po zahozených Vaculíka Slavičín inkasoval v 69. minutě po přísně nařízené penaltě po střetu domácího útočníka s gólmanem.

„Penaltovou situaci ani další sporné situace nebudu komentovat. O mnohém vypovídá fakt, že domácí poskytli na internet jen záběry z první půle,“ poznamenal trenér Valachů.

„V závěru jsme již hráli vabank a podruhé inkasovali,“ dodal Slončík, jehož výběr v úterý od 16 hodin čeká fotbalový svátek v podobě pohárového duelu s Fastavem Zlín.

Branky: 69. Horka (pen.), 93. Buček. Rozhodčí: Müller, 70. diváků.

Slavičín: Vypušťák – Fojtík, Elšík, Kocián, P. Švach, Goňa (63. Vaculík), Školník, Mezírka, Kalus (46. Horáček), Juřica (76. Zvoníček), Žůrek. Trenér: Slončík.