„Je to stále dokola. Sebelepším soupeřům dokážeme i přes problémy se sestavou vzdorovat, abychom se pak o body připravili vlastními chybami,“ bolí ještě nyní kouče Baťova Jindřicha Lehkoživa.

Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém) ve 25. kole skupiny E vyválčili důležité tři body v boji o záchranu, když si doma vyšlápli na favorizovaný Vsetín (2:1).
MISTROVSKÁ KOPANÁ - výsledky a tabulky z víkendu

„Začátek nám vyšel parádně, rychle jsme se ujali vedení. Bohužel na rozdíl od nás se soupeři na góly nenadřou a prakticky jen trestali naše individuální chyby – jednu ze hry, druhou z penalty. Naštěstí se nám podařilo do přestávky vyrovnat,“ pustil se do hodnocení duelu domácí trenér.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) se s Kostelcem na Hané opět dočkali pocitu vítězství.
Divizní fotbalisté Slavičína se opět rozpomněli, jak se vyhrává

„Ani po změně stran jsme nebyli horším týmem, naopak. Zatímco soupeř měl jen jednu šanci, my zahodili hned tři gólovky!“ bolí ještě nyní kouče.

Ještě větší zklamání zažil v úvodu nastavení. „Udělali jsme školáckou chybu - stoper se pustil do kličky a protivník mu míč vypíchl. Bohužel, dokud budeme dělat takové individuální chyby, na každý bod se neskutečně nadřeme.“

Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém) ve 25. kole skupiny E vyválčili důležité tři body v boji o záchranu, když si doma vyšlápli na favorizovaný Vsetín (2:1).
Emoce, záchranka či trenér na hřišti. Skaštice zdolaly favorizovaný Vsetín

A jak z toho ven? Existuje nějaké řešení? „Pracujeme s tím, co máme, dramaticky zasáhnout do kádru nemůžeme, když na lavičce máme jen mladé dorostence. Naše situace není lehká, ale ani beznadějná. Nikdo ještě neví, kolik týmů bude sestupovat, proto dokud bude naděje žít, budeme se rvát!“ slíbil konkurentům i fanouškům Jindřich Lehkoživ, jenž se s týmem pokusí o víkendu překvapit ve Vsetíně.

Fotbalisté Holešova se radují z další výhry v sezoně, vybrali Přerov.
Holešov si fotbal užívá, Kovář hattrickem sestřelil zachraňující se Přerov

Branky: 17. Votava, 40. Šiška -24. Marek, 27. z pen. a 90. Furik. Rozhodčí: Gasnárek, 100 diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...