„Co je nám platné, že jsme byli opět lepším týmem, fotbalovější, když druhý zápas na půdě soupeře neskórujeme. To je k zamyšlení,“ nabádá svěřence kouč TVD Petr Slončík, jehož výběr tak prohrál druhý duel sezony.

KOZLOVICE - SLAVIČÍN 2:0 (0:0)

První půle na těžkém terénu patřila Valachům.

„Měli jsme kopat penaltu při zakončení Goni, píšťalka sudího ale zůstala němá. I po přestávce jsme se tlačili dopředu, dokonce dali regulérní gól, který pro ofsajd neplatil,“ bolí ještě nyní kouče Slavičína.

Hosté přežili i kritický moment v podobě Jelínkem chycené penalty.

Šumperk ukončil trápení a vysoko porazil Brumov
Brumov si odvezl výprask ze Šumperku. Výsledek odpovídá, uznal kouč

„Po zranění a přeskupení sestavy jsme se bohužel přizpůsobili hře domácích, přestali držet míč na zemi. Rozhodnutí tak přišlo ze standardky, neboť následnou tutovku ke srovnání zahodil Mezírka. Naši závěrečnou hru va bank potrestaly Kozlovice druhou trefou Nekudy z trestného kopu,“ popsal klíčové momenty trenér TVD.

„V Kozlovicích jsme měli bodovat, ale rozhoduje se v šestnáctkách, kde jsme to nezvládli. Porážka mrzí, neboť dokážeme bodovat s kýmkoliv,“ ví Slončík.

Branky: 71. a 85. Nekuda. Rozhodčí: Kouřílek, 279 diváků.

Slavičín: Jelínek - Kocián, Horáček, P. Švach, Goňa (75. Salajka), Školník, Mezírka, Kalus, Rožek (56. Žůrek), Juřica (81. Fojtů), T. Švach. Trenér: Slončík.