„Měli jsme větší kvalitu v koncovce, vybojovali jsme hodně důležité tři body,“ oddechl si kouč Holešova Alois Skácel.

Zdroj: Zapletal Mojmír

„Kvůli nachlazení jsme celý týden zrušili tréninky, přesto jsme nastoupili s téměř kompletním kádrem. Výsledek neodpovídá poměru sil na hřišti, ale soupeř potrestal naše individuální chyby,“ označil za rozdílové jeho protějšek, trenér Baťova Jindřich Lehkoživ.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) v sobotu na Hané vyhráli.
Slavičín bojoval s terénem i ztrátou. Proč slavil další výhru?

Holešovu pomohla rychlá branka. „Předcházela tomu velká šance, až na podruhé jsme uspěli. Oak sice soupeř šťastně vyrovnal, ale my poločas a především závěr zápasu zvládli,“ oddechl si lodivo vítězného celku. „Moc se mi líbil, jak pracoval tým. Klukům se podařilo převést energii před zápasem i ze šatny na hřiště. Byla tam týmový síla, i když se nedařilo, pracoval jeden za druhého. Domácí měli šance, ale my měli větší kvalitu v koncovce,“ zdůraznil Skácel.

Zdroj: Zapletal Mojmír

V Otrokovicích panovalo zklamání. „Herně to totiž nebylo špatná, k vidění byla rovnaná partie, ale nepomohlo nám rychle inkasovaná branka. Bohužel ve vyrovnaném duelu jsme se nedostávali tolik do šancí. Soupeř nás porazil svou kvalitou na hrotech,“ přiznal kouč Baťova, jehož výběr nyní čeká domácí zápas s vedoucím Stráním.

Pardubičtí fotbalisté (v červeném) doma podlehli poslednímu Zlínu.
Ševci slaví první venkovní výhru. V Pardubicích rozhodl mladík Bužek

„Bude to křest ohněm, sběr zkušeností. Už se popravdě těším na konec podzimní části, abychom se co nejlépe v zimně připravili na jarní odvety,“ přiznal

BAŤOV – HOLEŠOV 1:4 (1:2)

Branky: 8. Šiška – 40. a 78. Semenyna, 1. Kovář, 83. Uhřík. Rozhodčí: Kaloč, 150 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...