„To už není možné, kalich hořkosti jsme si vypili do dna. Mimo úvodních dvaceti minut, kdy jsme byli příliš zakřiklí a měli ze soupeře zbytečně velký respekt, jsme sehráli naprosto vyrovnaný zápas. Navíc za stavu 1:1 jsme mohli jít do vedení, stejně jako zahrozil i protivník. Byl to typicky remízový zápas,“ byl po utkání přesvědčen kouč otrokovického týmu Jindřich Lehkoživ.

Fotbalisté Baťova (žluto-modré dresy) doma prohráli s vedoucím Stráním 1:2.
Podívejte se: Strání zakončilo mimořádný rok výhrou na Baťově. Rozhodl Hruboš
Zdroj: Mojmír Zapletal

O to více jej bolel samotný závěr, kdy lídr divize E vstřelil vítěznou branku. „Strání celý zápas házel na naší půlce dlouhé auty do šestnáctky. I ten poslední jsme odvrátili, ale odražený míč z hranici velkého vápna ¨z nohy Hruboše prošel nečekaně do naší sítě. Velká smůla,“ ulevil si.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) na záběr podzimu slavili výhru nad Přerovem.
Závěr podzimu diviznímu Slavičínu vyšel. Kouč prozradil, co dál...

Stejně jako celý tým je rád, že nepovedený podzim je za nimi, ze 14, příčky a náskokem jediného bodu na poslední Nový Jičín se ale radovat nemohou. „Škoda, že jsme na závěr proti prvnímu nebyli odměněni remízou. Cíl pro další dny a odvety je jasný – udržet stávající kádr a částečně jej doplnit. Pro záchranu uděláme maximum,“ hlásí náladu z kabiny Lehkoživ.

Zdroj: Mojmír Zapletal

Stejně jako je pevně rozhodnut pokračovat v rozdělané práci. „Nechci utíkat, chuť uspět s Baťovem mám stále! Navíc jsem měl krátký čas vepsat do týmu svůj rukopis, když jsem do Otrokovic přišel až pár dnů před startem sezony. V neposlední řadě jsem situace, které se na podzim udály tomuto týmu, ve své kariéře nezažil. Věřím, že jaro bude výrazně lepší,“dodal optimisticky Jindřich Lehkoživ.

Zdroj: Mojmír Zapletal

Divize E, 15. kolo -

SK BAŤOV 1930 - FC STRÁNÍ 1:2 (0:0)

Branky: 65. Adam Bršlica - 55. a 90. Filip Hruboš. Rozhodčí: Pavlica – Smýkal, Votava (Piňos). Diváci: 220.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...