Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

„Nejsme spokojení, chtěli jsme a měli jsme vyhrát. Převahu a šance jsme na to měli,“ konstatoval domácí kouč Petr Slončík. „My remízu všemi deseti bereme! Domácí byli hlavně po přestávce lepší, o to více nás získaný bod s kvalitním soupeřem těší,“ pousmál se trenér otrokovického celku Jindřich Lehkoživ, jenž stále kvůli zranění bojuje se sestavou.

O všem podstatném rozhodla první půle, kdy padly obě branky. „Začátek nám vyšel, rychlá branka nás měla uklidnit. Paka ale přišla při standardce a soupeř vyrovnal. Tento moment nás dostal z tempa. Duel byl hodně bojovný, Baťov urputně bránil,“ popsal situaci na hřišti kouč TVD.

„Po přestávce se už prakticky hrálo na jednu bránu, soupeř jen odkopával. Nastřelili jsme břevno a tyčku, šanci Hradila gólman bravurně chytil. Co nám bylo platné, že jsme drželi míč, když jsme v poslední třetině hřiště nedokázali vyřešit situace lépe,“ posteskl si Slončík.

Fotbalisté Uherského Brodu (červené dresy) ve 21. kole MSFL remizovali s béčkem Zlína 1:1. Duel na Orelském stadionu sledovalo 600 diváků.
Juniorka Zlína remizovala v Uherském Brodě. Sváteční derby sledovalo 600 diváků

Jeho protějšek po utkání zářil štěstím. „Vytěžili jsme zde asi maximum,“ smál se Lehkoživ. „Domácí byli fotbalovější, my bojovnější. Vycházeli jsme ze zajištěného bloku, který místy i s trochou štěstí fungoval. Kromě dvou věcí a famozně vychytané šance Vitáskem, jsme ale Slavičínu ve druhé půli více nedovolili,“ potěšilo lodivoda Baťova. „V závěru nám už docházely síly, na lavice jsme měli jen tři mladé hráče. Snad kluky vydřený bod za bojovnost povzbudí,“ dodal s naději Jindřich Lehkoživ.

SLAVIČÍN - BAŤOV 1:1 (1:1)

Branky: 8. Kořenek - 35. Sotolář. Rozhodčí: Nejezchleb, 230 diváků.