„Padla po standardce Horáčka. Duel nebyl ani tak o fotbale, jako že se oba celky praly s terénem. Těší mě jen body,“ konstatoval kouč TVD Petr Slončík. „Udělali jsme dvě chyby, ale soupeř je nepotrestal. Naopak nás hodně podržel brankář Vypušťák, který na podzim chytil již třetí penaltu,“ smekl kouč Slavičína.

VSETÍN – SLAVIČÍN 0:1 (0:1)

Domácí po zápase truchlili.„I takové zápasy se stanou. V prvním poločase nedal Bublák penaltu, Stuchlík šel sám na brankáře. Ve 38. minutě Kocián fauloval v jasné brankové situaci Stuchlíka a musel pod sprchy. Nešli jsme do vedení a naopak dostali branku do šatny. Slavičín skóroval z první a zároveň poslední střely na branku v zápase. Po přestávce jsme si v přesilovce vytvořili jen dvě šance a to je málo. Slavičín organizovaně bránil a vítězství uhájil,“ zklamaně hodnotil derby kouč Vsetína Miroslav Mičega.

Slavičín se tak dál drží v popředí divize E. „Kluci i přese všechno prokázali kvalitu, třebaže po přestávce v oslabení museli couvnout a více bránit. Výkon obou týmů mohl být lepší,“ dodal Petr Slončík.

Branka: 45. Elšík. Rozhodčí: Kotala, ČK: 38. Kocián, 220 diváků. Vsetín: Eliáš – Dulík, Maček (87. Zuzaňák), Matůš, Surovec – Mydlář, Bublák, Foltýn (69. Řeřucha), Stuchlík – Hořelica, Naňák. Trenér: M. Mičega. Slavičín: Vypušťák – Fojtík, Elšík, Kocián, Horáček (81. Zvoníček), P. Švach, Školník, Mezírka, Vaculík (71. Juřica), T. Švach, Žůrek (86. Šťastný). Trenér: P. Slončík.