„Byl to typický zápas se Vsetínem, který bývá vždy vyhecovaný, je znát historicky velká rivalita.

Taktické a bojovnější klání nyní lépe zvládl soupeř,“ sportovně uznal domácí trenér Petr Slončík.

„Moc fotbalu nikdo nepředvedl, oba celky si hned v zárodku zavíraly kombinace. Bylo to spíše o dlouhých balonech a soubojích,“ doplnil.

O osudu zápasu tak rozhodly trefy na přelomu poločasů. „Při prvním jsme nepokryli centr z pravé strany, po změně stran, kdy jsme změnili rozestavení a chtěli jít do tlaku, nás zmrazila špatně rozehraná standardka, kdy jsme sami Vsetínu nahráli na gól. Klukům nemohu upřít snahu, bojovnost, ale vytvořili jsme si už jen pološance, hodně se trápíme v koncovce,“ vnímá zkušený trenér.

„Stejně jako v Rýmařově jsme i nyní měli rozhodnout v první půli. Místo toho se trápíme v poslední útočné třetině hřiště,“ přiznal.

Hledat recept na zvrat není snadné. „Co se zranění a absencí týče, vrátili jsme se o dva roky zpět. Nemůžeme si pomoci střídáním, návraty na lavičku jsou až po delším čase. Nikdo nám nepomůže, musíme dál makat sami, vsadit na trpělivost a věřit ve zlom. Snad se brzy do pohody vrátí Škubník s Goňou, kteří už byli alespoň na lavičce,“ je optimistou Petr Slončík.

SLAVIČÍN – VSETÍN 0:2 (0:1)

Branky: 41. a 57. Zbranek. Rozhodčí: Labaš, 160 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...