„Nepovedený zápas. Nepamatuji si, kdy Otrokovice, respektive já tak vysoko prohrál. Nejvíce asi s Kroměříži v Rosicích, kde jsme inkasovali pět gólů,“ lovil v paměti trenér otrokovický trenér Jindřich Lehkoživ.

Fotbalisty Skaštic (ve žlutém) ve 24. kole porážka v Rýmařově hodně bolela. Boj o záchranu ale nevzdávají.
Klíčový duel divizní Skaštice nezvládly. Proč? A jak z toho podle trenérů ven?

Přitom první půlhodina na fotbalovou ostudu nic nenasvědčovala. „Byla herně i výsledkově vyrovnaná! Pak jsme ale během deseti minut třikrát inkasovali, Bzenec se pevně chopil opratí a bylo po zápase. Zatímco my se trápili, soupeř se fotbalem bavil, užíval si jej a hlavně střílel branky. Bylo pak už jen otázkou, jak vysoko prohrajeme,“ smutně hodnotí duel trenér Baťova, jenž tak sledoval střelecké představení domácího kanonýra. „Zápas mu vyšel parádně, popravdě ale i my mu hodně pomohli,“ mávl rozladěně rukou.

„Dnes nic pozitivního na našem výkonu nelze najít. Naplno se ukázala herní výkonnost hráčů a kvalita týmů. Bzenec je někde jinde,“ sportovně uznal Lehkožitv.

V Pardubicích se neprosadil ani zlínský kapitán Antonín Fantiš. Ševci na východě Čech padli 0:2.
Fantiš a boj o záchranu: Hrozné rány do srdce. Možná dostanu do 50 let infarkt

Ještě aby ne, když Otrokovice dál bojují s velkou absencí, marodkou. „Opět jsme měli na soupisce a lavičce hned čtyři dorostence. Jsme v situaci, kdy před utkáním vždy čekáme, kdo se nám uzdraví, kdo bude k dispozici. Zlepšit musíme výkonnost, makat naplno. Jiný recept na další úspěch v boji o záchranu není,“ dodal Jindřich Lehkoživ.

BZENEC – BAŤOV 7:1 (3:0)

Branky: 30., 33., 53., 57. a 67 z pen. Kasala, 41. Janás, 55. Komínek – 62. Šiška. Rozhodčí: Vlk, 440 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin