„Do čela jsme se mohli vyhoupnout již v Bruntále. Na oko by to asi vypadalo lépe, ale pro nás je podstatné, že stojíme na pevných základech. Sezonu jsme odehráli v nějaké kvalitě a tabulkové postavení vyjadřuje naší sílu. Nebyl zápas, kdy bychom tahali za kratší konec,“ těší kouče Slavičína Petr Slončík.

SLAVIČÍN – HAVÍŘOV 1:1 (1:1)

Poslední duel podzimu přinesl kostrbatý, seznamovací úvod. Stejně jako posledně v Bruntále i nyní Valaši svou šanci neproměnili, aby následně udeřil soupeř. „Opět jsme zaspali u standardky. Rychle jsme sice vyrovnali po akci Juřici a střele Žůrka, ovšem poté svou převahu v obrat nepřetavili,“ mrzí Slončíka.

Jeho tým získal ještě výraznější převahu, když byl v 51. minutě vyloučen havířovský Wojnar.

„Nevím, jestli nám to spíše neublížilo. Zápas jsme sice měli pod kontrolou a po přestávce jsme šli za výhrou, ale soupeř svou hru zavřel a výsledek již ubránil,“ mrzí trenéra TVD, jenž opět viděl sérii zahozených šancí

„Utkání jsme měli vyhrát, remíza je pro nás ztráta.“

Tým sice sezonu společně zakončil hned po utkání, ovšem v přípravě bude pokračovat až do poloviny prosince.

„Odpočineme si jen měsíc a pak opět začneme s přípravou,“ potvrdil Petr Slončík.

Branky: 33. Žůrek - 25. Wojnar. Rozhodčí: Rpsický, 170 diváků. Slavičín: Vypušťák – Fojtík, Kocián, Horáček, P. Švach, Školník, Mezírka (84. Fojtů), Kalus, Juřica (78. Šťastný), T. Švach (64. Goňa), Žůrek. Trenér: P. Slončík.