Divizní fotbalisté Holešova (černo-bílí) porazili ve 21. kole skupiny E Všechovice vysoko 5:1. Foto: pro Deník/Mojmír Zapletal
Labutí píseň Holešova pokračuje! Co si kouč Skácel pochvaluje?

Nástup Baťova byl famózní, rychle vedli 2:0. „Byli jsme hodně aktivní a měli i další šance. V horku na umělce nám ale rychle ubývaly síly a dostali jsme soupeře do hry. Zvláště, když Kašík neproměnil tutovku na 3:0 a naopak hosté z protiútoku dali kontaktní gól,“ zamrzelo Lehkoživa.

Naštěstí nástup do další půle vyšel jeho svěřencům na jedničku. „Když jsme po brejcích zvýšili na 5:1, už jsme o výhře nepochyboval, třebaže i těch inkasovaných gólů bylo dost!“

I přes vysokou výhru nějaké nedostatky ve hře svého týmu domácí trenér našel. „Mrzí mě, že i když vedeme, následně přenecháváme iniciativu soupeři. V sobotu jsme přežili kritické momenty, kdy za stavu 2:1 chytil hned dvě tutovky náš gólman Vitásek. Když jsme se dostali do problémů, vše jsme zvládli a ustáli,“ oddechl si Lehkoživ, jehož výběr nyní čeká nelehký duel na půdě favorizovaných Kozlovic. „Budeme se opět snažit hrát, vymačkat ze sebe to nejlepší,“ slíbil fanouškům Baťova trenér.

BAŤOV – HFK OLOMOUC 6:3 (2:1)

Branky: 5. a 71. Sotolář, 53. a 68. Novák, 10. Kopecký, 82. Hink – 38. Machala, 75. Svrčina, 89. Purzitidis. Rozhodčí: Bodeček, 150 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...