První kolo - okresní výběr – máme úspěšně za sebou. Během uplynulých týdnů naši čtenáři, funkcionáři, fanoušci a fotbalisté vybrali na Zlínsku, Vsetínsku, Uherskohradišťsku a Kroměřížsku vždy šestici trenérů, které největším počtem hlasů poslali do nadcházejícího finálového, krajského kola.

Absolutním premiantem okresního kola se s více jak šesti tisíci hlasy stal nový kouč ambiciózní Nivnice Aleš Zlínský. Navíc postupového žolíka, coby trenéra s největším počtem hlasů na sedmém místě všech okresů, jsme udělili Miroslavu Ondrůškovi (ČSK Uherský Brod, MSFL), jenž dostal přes 1700 hlasů!

Nyní ale všechny dosavadní hlasy z okresního kola mažeme a začínáme od nuly.

Ode dneška do 31. března (23.59) na stránkách Deníků Zlínského kraje proběhne druhá fáze hlasování, přičemž hlasovat můžete každých 15 minut.

A jaká je hlavní odměna?

Dva nejúspěšnější trenéry, jejich kluby, pak čekají originální novinářské ceny.

Během jarní části fotbalové sezony do klubů nejlepších trenérů přijedeme a s pomocí profesionálního fotografa vytvoříme o klubu obsáhlý materiál (fotogalerie, videorozhovory s trenérem, kapitánem, předsedou klubu), který zveřejníme na webu Deníku. Zároveň fotky poskytneme klubu k volnému využití.

Nyní je to už pouze na vás, zda se vám, zástupcům vašeho klubu podaří vytáhnout svého kouče na vítězný piedestal. Odvetná část fotbalových soutěží ve většině případů začíná až na přelomu března a dubna, proto pojďme se fotbalově naladit již nyní a pobavit se!

Sportu zdar, fotbalu zvlášť!