FNL

1. Dukla Praha 30 18 6 6 55:29 60

2. Sigma Olomouc 30 18 3 9 49:38 57

3. Táborsko 30 13 10 7 41:26 49

4. Vyškov 30 13 8 9 45:38 47

5. Chrudim 30 11 9 10 49:48 42

6. Opava 30 11 7 12 36:36 40

7. Vlašim 30 9 13 8 41:43 40

8. Žižkov 30 11 6 13 44:51 39

9. Zbr. Brno 30 11 6 13 41:42 39

10. Líšeň 30 9 12 9 34:34 39

11. Sparta Praha B 30 10 7 13 52:58 37

12. Prostějov 30 11 4 15 42:52 37

13. Varnsdorf 30 8 12 10 51:50 36

14. Jihlava 30 9 8 13 42:46 35

15. Příbram 30 11 4 15 32:43 35

16. Kroměříž 30 6 7 17 33:53 25

MSFL

1. B. Ostrava B 34 24 7 3 62:22 79

2. Zlínsko 34 18 6 10 45:44 60

3. Třinec 34 17 8 9 69:45 59

4. Znojmo 34 17 8 9 60:42 59

5. Uničov 34 15 9 10 61:44 54

6. Karviná B 34 16 5 13 61:46 53

7. Hlučín 34 13 10 11 55:48 49

8. Hodonín 34 13 9 12 44:48 48

9. Frýdek-Místek 34 12 11 11 52:41 47

10. Zlín B 34 11 11 12 43:41 44

11. Start Brno 34 12 8 14 48:56 44

12. Rosice 34 10 13 11 44:40 43

13. Slovácko B 34 10 11 13 40:39 41

14. Blansko 34 11 8 15 47:57 41

15. Uh. Brod 34 7 12 15 42:68 33

16. Hranice 34 10 2 22 41:76 32

17. Bohunice 34 8 5 21 30:59 29

18. Frýdlant 34 7 7 20 46:74 28

DIVIZE D

1. Zbr. Brno B 30 25 2 3 78:21 77

2. Lanžhot 30 18 5 7 67:36 59

3. Líšeň B 30 17 3 10 59:37 54

4. Nové Město 30 15 8 7 69:45 53

5. Havl. Brod 30 14 9 7 47:31 51

6. Velká Bíteš 30 13 10 7 54:43 49

7. Ždírec 30 13 6 11 40:37 45

8. Humpolec 30 12 5 13 44:48 41

9. Polná 30 12 4 14 45:52 40

10. Žďár n. S. 30 12 3 15 45:52 39

11. Speřice 30 8 7 15 35:60 31

12. Břeclav 30 8 7 15 38:53 31

13. Velké Meziříčí 30 8 7 15 33:58 31

14. Tasovice 30 9 4 17 41:57 31

15. Pelhřimov 30 6 10 14 36:51 28

16. Stará Říše 30 2 6 22 27:77 12

DIVIZE E

1. Strání 30 23 4 3 85:29 73

2. Bzenec 30 19 5 6 80:31 62

3. Kozlovice 30 18 6 6 61:31 60

4. Vsetín 30 17 6 7 62:33 57

5. Holešov 30 16 3 11 75:47 51

6. Šternberk 30 12 7 11 42:48 43

7. Slavičín 30 13 4 13 46:59 43

8. Nové Sady 30 9 10 11 48:55 37

9. Rýmařov 30 8 9 13 43:59 33

10. Kostelec n. H. 30 11 0 19 39:67 33

11. HFK Olomouc 30 8 8 14 30:50 32

12. Všechovice 30 8 7 15 66:71 31

13. Skaštice 30 7 10 13 37:52 31

14. Nový Jičín 30 9 4 17 30:62 31

15. Baťov 30 8 6 16 47:59 30

16. Přerov 30 7 5 18 27:65 26

DIVIZE F

1. Hlubina 30 18 6 6 65:30 60

2. SFC Opava B 30 17 5 8 67:41 56

3. Havířov 30 14 13 3 61:31 55

4. Bohumín 30 14 10 6 47:34 52

5. Polanka 30 14 7 9 51:34 49

6. Vratimov 30 15 4 11 67:65 49

7. Vítkovice 30 14 6 10 69:48 48

8. Bílovec 30 14 5 11 38:42 47

9. Šumperk 30 13 6 11 50:33 45

10. Frenštát 30 10 8 12 45:52 38

11. Val. Meziříčí 30 10 7 13 49:57 37

12. Krnov 30 9 9 12 34:44 36

13. Řepiště 30 9 4 17 45:59 31

14. Břidličná 30 8 4 18 31:59 28

15. Jeseník 30 5 9 16 30:57 24

16. Bruntál 30 3 3 24 26:89 12

Krajský přebor

1. Kvasice 26 19 3 4 80:34 60

2. Sp. Hluk 26 16 6 4 74:32 54

3. Hrachovec 26 14 3 9 64:39 45

4. Slušovice 26 12 6 8 58:36 42

5. Štítná n. Vl. 26 11 6 9 39:44 39

6. Napajedla 26 11 6 9 34:43 39

7. Luhačovice 26 11 5 10 49:48 38

8. Osvětimany 26 10 7 9 55:48 37

9. Morkovice 26 9 8 9 62:63 35

10. Brumov 26 8 5 13 46:49 29

11. Boršice 26 7 6 13 34:47 27

12. Nevšová 26 7 5 14 37:61 26

13. Bystřice p. H. 26 8 2 16 40:75 26

14. Franc. Lhota 26 4 2 20 28:81 14

I. A TŘÍDA

SKUPINA A

1. Kateřinice 26 20 2 4 74:35 62

2. Val. Meziříčí B 26 18 3 5 93:39 57

3. Vidče 26 15 3 8 67:44 48

4. Podlesí 26 14 5 7 61:40 47

5. Vel. Karlovice 26 14 4 8 45:35 46

6. Dolní Bečva 26 11 9 6 66:48 42

7. Prostř. Bečva 26 11 4 11 45:57 37

8. Vigantice 26 9 9 8 53:69 36

9. Horní Lideč 26 8 7 11 49:64 31

10. Juřinka 26 8 5 13 51:63 29

11. Lidečko 26 8 3 15 43:56 27

12. Rožnov p. R. 26 6 4 16 46:62 22

13. Val. Polanka 26 4 4 18 31:66 16

14. Val. Příkazy 26 3 4 19 43:89 13

SKUPINA B

1. Kroměříž B 26 18 3 5 112:33 57

2. Kunovice 26 16 6 4 50:34 54

3. Nivnice 26 15 4 7 93:36 49

4. Dolní Němčí 26 15 4 7 60:39 49

5. Bojkovice 26 13 8 5 67:43 47

6. Staré Město 26 12 5 9 71:47 41

7. Těšnovice 26 10 5 11 63:73 35

8. Nedašov 26 11 2 13 46:76 35

9. Újezdec 26 9 4 13 37:62 31

10. Zborovice 26 8 4 14 60:80 28

11. Nedachlebice 26 7 5 14 36:63 26

12. Šumice 26 6 7 13 53:76 25

13. Mladcová 26 7 3 16 35:69 24

14. Koryčany 26 4 2 20 31:83 14

I. B TŘÍDA

SKUPINA A

1. Horní Bečva 26 19 2 5 81:31 59

2. Ludkovice 26 16 3 7 66:30 51

3. Bynina 26 14 5 7 56:57 47

4. Choryně 26 12 5 9 59:51 41

5. Bylnice 26 13 2 11 44:56 41

6. Brumov B 26 10 9 7 57:37 39

7. Ratiboř 26 9 10 7 60:53 37

8. Lužkovice 26 9 7 10 55:64 34

9. Halenkov 26 10 4 12 53:71 34

10. Vlachovice 26 9 6 11 75:57 33

11. Prlov 26 8 4 14 53:62 28

12. Poličná 26 8 3 15 45:66 27

13. Jablůnka 26 6 6 14 37:71 24

14. Kelč 26 4 4 18 42:77 16

SKUPINA B

1. Tečovice 26 19 3 4 59:21 60

2. Holešov B 26 18 1 7 76:38 55

3. Březnice 26 16 2 8 65:51 50

4. Fryšták 26 12 7 7 76:53 43

5. Hvozdná 26 13 4 9 52:46 43

6. Tlumačov 26 11 8 7 49:45 41

7. Veselá 26 12 3 11 74:60 39

8. Záhlinice 26 12 2 12 69:66 38

9. Slušovice B 26 9 5 12 51:52 32

10. Kostelec 26 9 5 12 58:63 32

11. Dolní Lhota 26 10 0 16 45:67 30

12. Chropyně 26 8 3 15 44:59 27

13. Příluky 26 6 2 18 41:73 20

14. Louky 26 3 3 20 25:90 12

SKUPINA C

1. Uh. Ostroh 26 16 3 7 60:50 51

2. Zdounky 26 15 4 7 69:37 49

3. Buchlovice 26 13 8 5 52:33 47

4. Topolná 26 13 7 6 42:35 46

5. Ořechov 26 14 3 9 78:44 45

6. Polešovice 26 12 6 8 50:47 42

7. O. N. Ves 26 12 5 9 51:36 41

8. Lhota 26 11 7 8 66:59 40

9. Zlechov 26 11 6 9 54:47 39

10. Malenovice 26 8 3 15 58:60 27

11. Slavkov 26 8 1 17 40:69 25

12. Prakšice 26 7 3 16 42:71 24

13. Vlčnov 26 5 8 13 31:53 23

14. Traplice 26 3 4 19 33:85 13

OKRESNÍ PŘEBOR

ZLÍN

1. SK Zlín 26 21 3 2 78:16 66

2. Štípa 26 19 3 4 96:29 60

3. Luhačovice B 26 17 2 7 77:40 53

4. Val. Klobouky 26 16 1 9 73:50 49

5. Kašava 26 15 2 9 71:52 47

6. Újezd 26 15 1 10 68:62 46

7. Návojná 26 11 8 7 63:56 41

8. Vysoké Pole 26 11 4 11 60:60 37

9. Jaroslavice 26 9 1 16 56:81 28

10. Jasenná 26 9 1 16 55:87 28

11. Slopné 26 7 6 13 49:46 27

12. Nedašova Lhota 26 6 4 16 43:66 22

13. Lačnov 26 3 4 19 36:118 13

14. Poteč/Franc. Lh. B 26 2 2 22 38:100 8

KROMĚŘÍŽ

Dohrávka 24. kola: Morkovice B – Břest 3:0 kontumačně, hosté nepřijeli.

1. Rymice 24 18 2 4 77:30 56

2. Lubná 24 17 3 4 92:45 54

3. Němčice 24 17 2 5 81:42 53

4. Žeranovice 24 15 3 6 74:48 48

5. Morkovice B 23 12 1 10 72:58 37

6. Kvasice B 24 8 3 13 54:82 27

7. Hulín 24 8 2 14 45:61 26

8. Skaštice B 24 7 5 12 66:87 26

9. Břest 23 7 4 12 36:54 25

10. Pravčice 24 7 4 13 51:70 25

11. Žalkovice 24 7 4 13 44:83 25

12. Slavkov p. H. 24 7 1 16 51:66 22

13. Počenice 24 6 4 14 52:69 22

V zimě odhlášené Zborovice B sestupují.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1. Hluk B 26 17 6 3 76:29 57

2. Nedakonice 26 15 5 6 70:48 50

3. Babice 26 13 4 9 65:50 43

4. Slovácko C 26 11 8 7 56:46 41

5. Huštěnovice 26 11 7 8 45:36 40

6. Jarošov/St. Měst. B 26 10 9 7 60:52 39

7. Nezdenice 26 11 6 9 47:44 39

8. Strání B 26 10 6 10 47:45 36

9. Ostrožská Lhota 26 9 5 12 48:64 32

10. Březová 26 7 8 11 49:67 29

11. Jalubí 26 7 5 14 48:63 26

12. Kněžpole 26 7 5 14 35:55 26

13. Bánov 26 6 6 14 47:68 24

14. Bílovice 26 6 4 16 43:69 22

VSETÍN

1. Hovězí 22 18 3 1 92:23 57

2. Hošťálková/Kateřinice B 22 13 0 9 66:48 39

3. N. Hrozenkov/VKK B 22 11 4 7 48:44 37

4. Zašová 22 10 4 8 45:40 34

5. Zubří 22 11 1 10 37:38 34

6. Ústí 22 10 3 9 49:52 33

7. Jarcová-Jablůnka 22 10 2 10 54:56 32

8. Hutisko 22 9 1 12 50:52 28

9. Střítež/Hrachovec B 22 7 4 11 45:62 25

10. Krhová/Juřinka 22 6 6 10 47:60 24

11. Lhota u Vs. 22 5 3 14 29:72 18

12. Dolní Bečva B 22 4 5 13 32:47 17

Zlín III. třída

SKUPINA A

1. Doubravy 22 16 1 5 81:33 49

2. Napajedla B 22 14 4 4 55:30 46

3. Žlutava 22 12 3 7 60:35 39

4. Fryšták B/Lukov 22 12 1 9 74:60 37

5. Spytihněv 22 10 5 7 52:34 35

6. Pohořelice 22 9 6 7 43:33 33

7. Halenkovice 22 10 2 10 61:51 32

8. Tečovice B 22 10 2 10 52:56 32

9. Březová 22 8 4 10 52:70 28

10. Trnava 22 7 3 12 58:60 24

11. Louky B 22 3 3 16 34:74 12

12. Jaroslavice B 22 3 2 17 31:117 11

SKUPINA B

1. Vizovice 22 15 3 4 85:36 48

2. Rokytnice 22 15 2 5 49:35 47

3. Březůvky 22 15 1 6 61:25 46

4. Bratřejov 22 12 5 5 52:33 41

5. Petrůvka 22 11 5 6 49:36 38

6. Rudimov 22 9 6 7 48:45 33

7. Bohuslavice n. Vl. 22 9 3 10 48:51 30

8. Pozlovice 22 9 3 10 46:50 30

9. Šanov 22 7 3 12 45:65 24

10. Kudlov 22 5 3 14 50:75 18

11. Drnovice 22 2 5 15 34:62 11

12. Sehradice 22 2 3 17 21:75 9

Zlín IV. třída

SKUPINA A

1. Velký Ořechov 21 18 3 0 102:35 57

2. Mladcová B 21 16 2 3 109:31 50

3. Mysločovice 21 10 4 7 43:30 34

4. Hřivínův Újezd 21 9 2 10 40:56 29

5. Racková 21 8 4 9 68:54 28

6. Provodov 21 5 3 13 40:77 18

7. Dobrkovice 21 4 5 12 35:62 17

8. Komárov 21 2 1 18 19:111 7

SKUPINA B

1. Všemina 21 14 3 4 76:39 45

2. Lípa 21 14 3 4 79:47 45

3. Lužkovice B/Veselá B 21 12 3 6 73:52 39

4. Neubuz 21 9 6 6 62:58 33

5. Zádveřice 21 8 6 7 54:45 30

6. Příluky B 21 6 2 13 58:70 20

7. Horní Lhota 21 6 2 13 43:67 20

8. Mysločovice B 21 0 5 16 24:91 5

SKUPINA C

1. Nedašov B 21 16 1 4 70:39 49

2. Biskupice 21 14 0 7 61:36 42

3. Jestřabí/Štítná B 21 12 2 7 89:45 38

4. Lipová 21 10 5 6 41:38 35

5. Val. Klobouky B 21 10 2 9 53:51 32

6. Tichov 21 7 2 12 39:51 23

7. Loučka 21 4 2 15 30:86 14

8. Smolina 21 3 2 16 35:72 11

Kroměříž III. třída

SKUPINA A

1. Komárno 22 20 2 0 84:20 62

2. Rusava 22 15 1 6 93:46 46

3. Kostelec u Hol. 22 11 5 6 61:37 38

4. Tučapy 22 11 3 8 69:50 36

5. Prusinovice 22 10 4 8 67:48 34

6. Mrlínek 22 10 4 8 54:54 34

7. Roštění 22 9 4 9 45:50 31

8. Chvalčov/Prusinovice 22 6 9 7 42:40 27

9. Bystřice p. H. B 22 8 3 11 37:54 27

10. Rajnochovice 22 6 4 12 48:57 22

11. Loukov 22 3 3 16 32:90 12

12. Hlinsko p. H. 22 1 2 19 16:102 5

SKUPINA B

1. Rataje 24 19 4 1 100:17 61

2. Střílky 24 17 4 3 99:24 55

3. Bezměrov 24 16 2 6 89:30 50

4. Lutopecny 24 15 1 8 76:52 46

5. Troubky 24 13 1 10 77:66 40

6. Záříčí 24 11 4 9 51:49 37

7. Dřínov 24 11 3 10 53:53 36

8. Roštín 24 10 4 10 48:41 34

9. Zahnašovice 24 11 0 13 42:57 33

10. Míškovice 24 9 4 11 50:54 31

11. Ludslavice 24 4 3 17 39:76 15

12. Zlobice 24 4 2 18 46:86 14

13. Bařice 24 0 0 24 17:182 0

Okresní soutěž Uherské Hradiště

SKUPINA A

1. Mařatice 26 23 3 0 120:23 72

2. Mistřice 26 18 2 6 90:40 56

3. Velehrad 26 17 3 6 75:41 54

4. Drslavice 26 16 2 8 72:49 50

5. Hradčovice 26 13 3 10 64:55 42

6. Částkov 26 13 2 11 78:58 41

7. Kostelany 26 13 1 12 75:79 40

8. Březolupy 26 12 3 11 65:58 39

9. Sušice/Trapl. B 26 12 3 11 63:57 39

10. Vážany 26 9 4 13 64:66 31

11. Stříbrnice/Boršice 26 6 4 16 54:63 22

12. Uh. Ostroh B 26 6 3 17 49:79 21

13. Polešovice B 26 4 2 20 27:108 14

14. Popovice 26 2 1 23 33:153 7

SKUPINA B

1. Havřice 26 21 2 3 106:30 65

2. Horní Němčí 26 18 4 4 96:43 58

3. Pitín/Bojk. B 26 18 3 5 88:42 57

4. Suchá Loz 26 17 1 8 73:36 52

5. St. Hrozenkov 26 15 4 7 76:40 49

6. Korytná 26 12 4 10 69:61 40

7. Žítková 26 12 3 11 56:53 39

8. Dolní Němčí B 26 10 3 13 48:71 33

9. Boršice u Bl. 26 10 2 14 58:55 32

10. Bystřice/Bánov B 26 8 6 12 37:59 30

11. Přečkovice 26 8 4 14 48:64 28

12. Záhorovice 26 6 2 18 31:74 20

13. Rudice 26 3 2 21 28:103 11

14. Komňa 26 3 2 21 20:103 11

Vsetín III. třída

SKUPINA A

1. Loučka 20 15 1 4 86:34 46

2. Lhotka 20 14 0 6 70:34 42

3. Branky 20 13 2 5 59:27 41

4. Rožnov B 20 12 3 5 72:53 39

5. Skalička 20 12 3 5 58:42 39

6. Valašská Bystřice 20 11 4 5 48:24 37

7. Kladeruby 20 9 1 10 43:44 28

8. Růžďka 20 9 1 10 40:62 28

9. Police/Kelč B 20 3 2 15 35:87 11

10. Velká Lhota 20 1 4 15 29:80 7

11. Liptál B 20 0 1 19 27:80 1

SKUPINA B

1. Huslenky/Hovězí 18 12 3 3 56:23 39

2. Liptál 18 10 5 3 57:37 35

3. Valašská Senice 18 11 2 5 53:42 35

4. Valašská Polanka 18 10 0 8 72:49 30

5. Ratiboř B 17 7 3 7 27:27 24

6. Študlov/Lidečko B 18 6 4 8 45:55 22

7. Halenkov B 17 6 3 8 40:43 21

8. Janová 18 5 4 9 30:41 19

9. Střelná 18 6 1 11 30:52 19

9. Střelná 18 6 1 11 30:52 19

10. Leskovec 18 3 1 14 22:63 10

POZN.: Tučně vytištěná mužstva postupují, respektive sestupují.

S výjimkou soutěží OFS Zlín, kde ještě probíhají jednání, nabídky. V ostatních okresních soutěžích jsou již zaznamenány reálné zájmy vítězů postoupit, respektive postup mimo pořadí.