„Složení, kvalita, charakter a předváděné výkony nám ukazují, že máme rozhodně na lepší umístění,“ cítí kouč.

Na podzim slavil tým pět výher. „Povedených zápasů bylo více, neumíme vybrat nejpovedenější. Rádi bychom ale určitě zapomněli na domácí utkání s Prlovem, se kterým jsme smolně prohráli,“ bolí ještě nyní Novosáda.

Talentovaný fryštácký automobilový závodník Erik Cais oznámil přestup ke značce Škoda. V barvách Samohýl Motor absolvuje nadcházející sezonu se zcela novou Škoda Fabia RS Rally 2.
Černý kůň Erik Cais startuje v Monte-Carlu průlomovou sezonu. S jakým cílem?

Přesto na týmu ocenil, jak se s letním sestupem vypořádal. „Ani po odchodu dvou hráčů do Valašských Klobouk nerezignoval a jasným týmovým i individuálním přístupem chtěl hrát fotbal, který bude bavit a přinášet body,“ označil za důležité trenér.

„Vyzdvihl bych Ondřeje Kaššu, který odevzdává na pozici defenzivního záložníka výborné výkony. A také Adama Bartoše, jenž k nám před sezonou přišel ze Slavičína a okamžitě skvěle zapadl do týmu. Stal se s Tomášem Kolouchem nejlepším střelcem podzimní části,“ pochválil lodivod Vlachovic.

Fotbalisté Dolní Lhoty (v bílých dresech).
Nováček je spokojen. Kdo překvapivě táhl fotbalisty Dolní Lhoty a kdo je posílí?

S přípravou začal šestý tým soutěže šestého ledna „V tuto chvíli víme jen o odchodu Lukáše Zámečníka, jehož na jaře čeká studijní pobyt v zahraničí,“ potvrdil jediný známý odchod trenér, jenž by tým rád doplnil o další dva tři kvalitní fotbalisty. „Posilou je návrat do plné zátěže po dlouhém zranění Zdeněk Kupčík,“ cítí trenér.

A cíl pro jaro? „Rozhodně chceme navázat na výkony a herní projev z první poloviny podzimu a skončit v tabulce co nejvýše,“ dodal Aleš Novosád.

Fotbalisté Nedašova (ve žlutém) se na podzim trápili. Boj o udržení ale zdaleka nevzdávají. Co pro to ale udělají?
Zemětřesení v Nedašově? Žádné, ale peníze na posily nejsou a jdou za záchranou!