Zlín bude v této sezoně hrát s Prostějovem už po čtvrté. Zatím ho vždy porazil, a to 9:1, 3:1 a 2:1. V prvním duelu v sestavě Hanaček ale nenastoupila jejich nejlepší hráčka Viktorie Suchánková.

,,Víme dobře, co můžeme od soupeřek čekat. Pokud k nám hosté přijedou v nejsilnější sestavě, tak nás čeká souboj s velmi kvalitním týmem,“ uvědomuje si vedoucí zlínského celku Pavel Sklenář.

Ten také ví, že Prostějov má hru postavenou na technickém kombinačním fotbalu.

,,Největší opora vysoká střední záložnice Viktorie Suchánková má zkušenosti ze Slovácka i z druhé ligy v Olomouci. Přes ni chodí většina akcí. Hodně nebezpečná je také nejlepší kanonýrka Moravskoslezské ligy žen Kristýna Daňková, která dala v letošní sezoně už 18 gólů,“ podělil se o další poznatky Sklenář.

Fotbalisté Zlína (žluté dresy) ve 4. kole nadstavby hostili na Letné Bohemians 1905.
Co dostane ševce do baráže? Podívejte na klíč, kterým se vyhne přímému pádu

Jeho tým může zápas odehrát bez nervů, protože v tabulce má před Hanačkami šestibodový náskok. Po sobotní remíze v Olomouci ale Zlín ještě nemá jistý postup do 2. ligy.

,,Duel chceme samozřejmě vyhrát, i když nám k jistotě postupu do 2. ligy stačí i remíza. Naše hráčky chtějí ukázat, že holky taky umí hrát fotbal. V utkání dvou vyrovnaných týmů bude hodně důležité, kdo v něm vstřelí první branku,“ burcuje zlínské hráčky Pavel Sklenář, který doufá, že se na souboj dvou nejlepších družstev v Moravskoslezské lize přijde podívat co nejvíc diváků.