Předchozí
1 z 9
Další

FRYŠTÁK – TEČOVICE 0:2 (0:1)

Jiří Málek, trenér Fryštáku: „Tečovice byly lepší, běhavější, rychlejší, po prvním poločase zaslouženě vedly. My naopak byli nepřesní, nebylo to úplně nejlepší. Ve druhé půli jsme herně srovnali krok, měli jsme šance, které jsme však neproměnili. Ve finále z našeho útoku dali gól, obránce to špatně nahrál a šli tři na jednoho."

Václav Pavlíček, hrající trenér Tečovic: „V takovémto utkání si představuji, že budeme přesnější ve středním pásmu, dostaneme soupeře pod tlak a tím pádem budeme mít i několik příležitostí. Po celý zápas jsme nedokázali využít prostoru v domácí obraně a soupeř se postupem času dostával vice dopředu, naštěstí pro nás bez nějakých výraznějších příležitosti. Jsem rád, že jsme zvládli takové utkání, kdy nám to fotbalově úplně nešlo, o to je ta výhra cennější. A druhé plus je přínos kluků z dorostu, nastoupili hned tři a rozhodně nezklamali."

LOUKY – LUDKOVICE 4:1 (3:1)

Jaroslav Kuna, trenér Louk: „Po minulé výhře nad Kostelcem jsme chtěli i v dalším domácím zápase zvítězit. To i s ohledem na to, že Ludkovice jsou tým, který by se v případě výhry na nás bodově dotáhl. Začátek utkání nám vyšel, po pěkné akci jsme  skórovali Pavelkou. Hostům se bohužel povedl centr do vápna a rychle srovnali. To nás trochu rozhodilo. Ludkovice začaly hrozit dlouhými míči, na kterých mají založen svůj styl a mají jej opravdu velmi dobře zvládnutý. Posledních 15 minut poločasu jsme se ale zase dostali do hry a dvěma góly soupeři odskočili. Kdybychom byli více produktivní, tak to mohlo být i více. Druhý poločas jsme začali stejně jako první, kdy po výborném pressingu se dostal k hlavičce do prázdné brány zkušený Janča a nemýlil se. Od této chvíle šla hra výrazně dolů a byla to taková nakopávaná. Na druhou stranu bylo sympatické, že soupeř stále bojoval a chtěl hrát. Nicméně už neměl sílu s výsledkem něco zásadního udělat. Pro nás jsou to další důležité body a jsme za ně vděční, protože každý takový zápas je pro naše mladé mužstvo náročný. Kluci každým takovým zápasem rostou."

Miroslav Holík, trenér Ludkovic: „Zaslouženě jsme prohráli. Za stavu 1:1 to bylo celkem v pohodě, možná jsme měli i více ze hry. Louky ale byly důraznější v pokutovém území. Tvoříme nové mužstvo, pro mladé hráče je to škola, důraz je na této úrovni tak vysoký, že si s ním ještě neví rady. V naší situaci je každá porážka komplikací."

VESELÁ – JAROSLAVICE 3:2 (0:1)

Tomáš Dujka, hrající trenér Veselé: „Zápas jsme si zbytečně zkomplikovali, stejně jako ve druhém poločase ve Slušovicích, tak ani nyní v prvním jsme nebyli schopni dát gól. Naopak jsme si vstřelili polovlastní branku, po standardní situaci soupeře jsem to našemu gólmanovi tečoval do protipohybu. Ve druhém jsme vyrovnali, pak jsme ale zase museli dotahovat. Naštěstí se nám to podařilo otočit. Vítězství se však nerodilo lehce, pohořeli jsme na proměňování šancí."

Miroslav Březina, trenér Jaroslavic: „Veselá byla lepším mužstvem, přehrávala nás, vytvořila si více šancí. Zaslouženě zvítězila. My se spoléhali na zabezpečenou obranu, chtěli jsme hrát na brejky. Bojovali jsme. Využili jsme dvě standardní situace, v závěru jsme bohužel dvakrát inkasovali. Ještě bych rád, snad poprvé v životě, pochválil výkon všech tří rozhodčích, zvládli to výborně na obraně strany, hlavní si uměl udělat pořádek. Měl to ve svých rukou. Bylo to podpořeno přesnými výroky pomezních. Takto vedené jsem to už dlouho nevěděl."

HOLEŠOV B – SLUŠOVICE B 2:3 (1:2)

Miroslav Gerát, trenér Holešova B: „Kluci na tom v posledních dvou zápasech nebyli herně nejlépe. Máme problémy s koncovkou, rozehrou. Moc nám to nelepí, nedaří se nám pořádně přihrát, dát finálku. Proti Slušovicím jsme vedli 1:0, za čtyři minuty přišly po chybách dvě zbytečné branky. Slušovice si jinak nic nevytvořily. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, kluci bojovali jak lvi. Byli za to odměněni vyrovnávací brankou. Po hrube při rozehře jsme ale inkasovali na 2:3. Soupeře jsme posledních 20 minut tlačili, branka už ale pro nás byla zakletá. Bohužel jsme opět prohráli."

David Gajdůšek, trenér Slušovic B: „Začátek zápasu jsme trochu dřímali, bylo to přibližně do 20. minuty, vyplynul z toho stav 0:1. Holešovu jsme vlastní chybou nabídli vedení, pak jsme to odčinili. Kluci zapli, do poločasu to otočili na 2:1. Domácí to prostřídali, snažili se otočit skóre na svoji stranu. Vyrovnali na 2:2. Měli i více ze hry, my prostřídali, oživili to. Víceméně jsme byli efektivnější, vstřelili jsme branku na 3:2. Konec jsme si zodpovědně pohlídali. Kluky bych chtěl pochválit, všichni bojovali jen za druhého. Šli si za vítězstvím."

TLUMAČOV – KROMĚŘÍŽ B 2:3 (1:2)

Karel Heinz, trenér Kroměříže B: „Po herní stránce to vypadalo velmi dobře. První poločas jsme výborně byli v pohybu, nabízeli jsme se, vytvářeli si šance. Byl to tak, jak bych si u dobrého týmu představoval. Když soupeř mohl, tak zaútočil. Vycházel ze zabezpečené obrany, snažil se však hrát i aktivně. Ve 43. minutě jsme snad z prvního nákopu do našeho vápna dostali gól. Řekli jsme si, že musíme hrát v klidu, podržet balon, připravit si šance a proměnit je. Navýšit skóre a dohrát zápas v klidu se nám nepodařilo – Tlumačov v 85. minutě ze standardní situace vyrovnal, z minima vytěžil maximum. Měli jsme pak hoňku za výhrou. Domácí byli plní euforie, že by mohli i vyhrát. To se jim stalo osudným. Kvalita je na našich kopačkách, když nám teče do bot, dokážeme zapnout na vyšší level. Vypracovali jsme si i gólovou šanci, dali jsme branku. Povedlo se nám střídání Petra Peciny, který na hřiště šel na posledních 15 minut. Pohybem a něčím navíc pomohl vytvořit tlak, nakonec dal i vítěznou branku. Kvituji i výkon Tlumačova, do poslední minuty byl koncentrovaný, konsolidovaný. Snažili se, uteklo jim to o kousek."

CHROPYNĚ – LUŽKOVICE 1:2 (1:2)

Aleš Polášek, trenér Chropyně: „Všechny branky padly v prvním poločase, který byl pro oko diváka nezáživný. Udělali jsme dvě chyby a hosté toho dokázali využít. Po pauze již byl zápas v naší režii, hrálo se pouze na půlce Lužkovic. Ale díky výbornému gólmanu hostí, nebo vlastní nemohoucností, se nám výsledek otočit nepodařilo. Chybí nám i to pověstně štěstíčko, když jsme mohli brát body ve všech třech jarních utkáních a nemáme ani jeden."

Ivo Světlík, hrající trenér Lužkovic: „Chropyně šla do vedení po první akci, střela padla k tyči, byla to pěkná branka. Po individuální akci Kolaříka se nám podařilo vyrovnat, od této chvíle jsme byli lepší, více na balonu. Do poločase jsme po standardní situaci vsítili druhou branku, postaral se o to Král. Domácí se s výsledkem něco snažili udělat, my poctivě bránili. Jak se to prostřídalo, tak měli i větší tlak, my to však uskákali. Jsou to pro nás cenné body, vrátili jsme si to z minulého týdne proti Fryštáku. S první výhrou panuje spokojenost."

KOSTELEC – BŘEZNICE 1:3 (0:1)

Radek Novotný, trenér Kostelce: „Za nepříznivého počasí se na těžkém terénu hrál pěkný fotbal. Měli jsme převahu, nedokázali jsme však využít šance. Březnice deset minut před koncem prvního poločasu začala získávat převahu, z ojedinělé příležitosti po hlavičkovém souboji otevřela skóre. I po poločase byl stále k vidění pohledný fotbal, soupeř byl efektivnější. Někdy skóroval i s trochou štěstí. S týmem z čela jsme hráli důstojnou roli. Březnici gratulujeme ke třem bodům."

Michal Dostál, trenér Březnice: „V Kostelci se hrálo za špatného počasí a těžkém terénu. V první půli nebyl k vidění moc pěkný fotbal. Spíše se díky terénu hrál jednoduchý fotbal se spousty nakopavaných míčů. Když už jsme šli do kombinace, tak přišla řada nepřesností. S první půli jsme nebyli spokojeni s hrou, ale díky jedné šanci jsme se dostali do vedení. Do druhé půle jsme vystřídali a změnili systém hry. Za druhou půli jsme si zasloužili vyhrát. Z brejku jsme se dostavali do šancí. Soupeř mohl vyrovnat v 51. minutě, ale gólman nás podržel. Poté jsme neproměnili dvě tutovky, následně jsme dali gól, ale byl z ofsajdu. V 72. minutě po krásné střele Běhuly jsme šli do vedení 2:0. Soupeř snížil v 83. minutě z chyby našeho obránce, kdy na těžkém terénu netrefil míč. Ihned z protiútoku jsme udeřili na 3:1. S předvedenou hrou nejsme moc spokojeni, ale s produktivitou ano. Klukům z Kostelce děkujeme za férovou hru."


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...