„Naše postavení není špatné, ale v našich silách bylo získat minimálně o šest bodů více. Kdyby se nám to podařilo, byl bych určitě spokojen,“ pousmál se kouč Nevšové. „Jediný soupeř, který nás přehrál byly Kvasice. Byly nejlepší,“ sportovně uznal Durďa.

Která duely podzimu vám utkvěly v paměti?

Každý vítězný zápas je ten povedený, nejlépe jsme však hráli v Hluku. Velmi špatný, až nepochopitelný výkon, jsme podali v Brumově. Nejlepším střelcem byl Václav Tomšů se sedmi brankami. Dlouhodobě táhne tým.

Fotbalisté Luhačovic se radují ze čtvrté příčky po podzimní části krajského přeboru.
Trenéra Luhačovic podzim překvapil. S kým bude skládat zimní přípravu?

Překvapil vás na podzim některý z celků svými výkony, výsledky?

Největším překvapením pro mě byl nováček z Hrachovce, který hrál celou sezonu velmi dobře. Mnohem více jsem čekal od Slušovic.

Jak naložíte s nadcházejícím volným časem?

Abychom se udrželi v kondici, budeme celou zimu něco dělat, trénovat. V prosinci plánujeme chodit jednou týdně do haly a v lednu budeme pokračovat s tréninky buď v hale nebo na umělce.

Plánujete změny v sestavě?

Nějaké chystáme, ale je předčasné o nich nyní mluvit, všechno je v jednání. Samozřejmě bychom chtěli přivést dva až tři zkušené fotbalisty.

Fotbalisté Kvasic jsou pod trenérem Vlastimilem Chytrým úspěšní, ovládli první polovinu krajského přeboru. Podaří se jim dokráčet do vysněné divize?
Hodnocení: Kvasice chtějí do divize a získat pohár. Dál hledají posily! Jaké?

Jaká bude zimní příprava?

Bude stejná, jako ta předchozí – tedy jednou týdně trénink a o víkendu přátelské utkání. Jeden soupeř bude z Rakouska, další ze Slovenska a ostatní bychom chtěli z okolí. Vše ještě pilujeme.

Jaký má Nevšová cíl pro odvetnou část?

Uhrát o šest až osm bodů více než na podzim a hrát v klidném středu tabulky.


Načítám tabulku ...