MSFL

33. kolo: Hlučín - Zlínsko 3:3 (26. Smékal, 64. Ptáček, 83. Smékal - 7. Jovanovič, 90. Kam, 90+2. Krakovčík), Zlín B - Start Brno 2:1 (55. Ndiaye, 88. z pen. Kulíšek - 42. Zikl), Rosice - Bohunice 2:2 (4. vl. Král, 34. z pen. Moučka - 76. Vintr, 87. Koreň), Slovácko B - Hranice 2:0 (51. Mihálik, 71. Okoromi), Uničov - Blansko 1:2 (37. Červeň - 61. Rajčinec, 71. Tulajdan), Karviná B - Znojmo 5:1 (8. Ojora, 27. Guimaraes Da Silva, 45+1. Guimaraes Da Silva, 61. Ayaosi, 69. Guimaraes Da Silva - 88. Nzanza), Hodonín - Uh. Brod 2:0 (6. Holek, 44. Švantner), Frýdek-Místek - B. Ostrava B 0:1 (17. Sirotek), Frýdlant - Třinec 2:1 (25. Škorik, 87. Kedroň - 27. Holík)

1. B. Ostrava B. 26 16 7 3 43:17 55

2. Zlínsko 26 14 5 7 35:31 47

3. Karviná B 26 14 4 8 53:35 46

4. Znojmo 26 13 7 6 44:32 46

5. Uničov 26 13 5 8 49:30 44

6. Hlučín 26 11 8 7 44:33 41

7. Třinec 26 11 7 8 48:34 40

8. Hodonín. 26 10 7 9 32:36 37

9. Frýdek-Místek 26 9 9 8 33:27 36

10. Blansko 26 10 5 11 37:40 35

11. St. Brno 26 10 4 12 37:45 34

12. Zlín B 26 8 8 10 32:31 32

13. Rosice 26 7 10 9 33:33 31

14. Slovácko B 26 6 8 12 27:32 26

15. Hranice 26 8 2 16 29:52 26

16. Uh. Brod 26 6 7 13 26:51 25

17. Frýdlant n.O. 26 6 6 14 33:55 24

18. Bohunice 26 5 5 16 22:43 20

Divize E

Dohrávka 17. kola: Holešov – Bzenec 2:2 (30. z pen. a 64. z pen. Kovář – 19. Komínek, 86. Káňa).

Divizní fotbalisté Holešova (černo-bílí) v dohrávce 17. kola se rozešli smírně s favorizovaným Bzencem.
Divizní Holešov s Bzencem sahal po výhře. Co podle kouče rozhodlo?

1. Strání 22 17 2 3 59:22 53

2. Kozlovice 23 15 5 3 49:21 50

3. Bzenec 23 13 5 5 56:24 44

4. Vsetín 23 13 5 5 48:29 44

5. Holešov 23 12 2 9 59:39 38

6. Slavičín 23 11 3 9 35:41 36

7. Šternberk 23 10 5 8 34:37 35

8. Nové Sady 23 8 7 8 43:43 31

9. HFK Olomouc 23 6 6 11 25:39 24

10. Kostelec n. H. 23 8 0 15 33:55 24

11. Nový Jičín 23 7 3 13 22:51 24

12. Baťov 23 6 5 12 38:42 23

13. Rýmařov 23 5 8 10 34:46 23

14. Všechovice 22 6 4 12 50:54 22

15. Skaštice 23 5 7 11 27:42 22

16. Přerov 23 5 5 13 21:48 20

I. A třída

SKUPINA A: Prostřední Bečva – Rožnov p. R. 1:2 (64. Balejík – 58. Pecha, 87. Furiášek), Podlesí – D. Bečva 2:1 (2. a 13. Hrabovský – 52. Ondryáš).

1. Val. Meziříčí B 19 13 2 4 67:30 41

2. Kateřinice 19 13 2 4 43:25 41

3. Podlesí 19 12 4 3 49:25 40

4. Vidče 19 10 2 7 47:30 32

5. Vigantice 19 8 7 4 43:38 31

6. V. Karlovice 19 9 4 6 31:27 31

7. Dolní Bečva 18 6 8 4 35:31 26

8. Juřinka 19 7 3 9 40:44 24

9. Prostř. Bečva 19 7 3 9 30:45 24

10. Horní Lideč 18 5 6 7 32:37 21

11. Lidečko 19 6 3 10 28:42 21

12. Val. Příkazy 19 3 4 12 34:65 13

13. Rožnov pR 19 3 3 13 24:42 12

14. Val. Polanka 19 3 3 13 20:42 12

I. B třída

SKUPINA A – 26. kolo: Kelč – Choryně 4:5 (40. Kubeša, 57. Jiříček, 58. Rada, 82. Novák – 22. a 37. Bartošík, 26. a 52. Vedral, 65. Tvrdoň).

1. Horní Bečva 19 12 2 5 51:27 38

2. Bynina 19 10 5 4 38:38 35

3. Choryně 20 10 3 7 51:39 33

4. Ludkovice 19 10 3 6 35:24 33

5. Lužkovice 19 9 4 6 45:45 31

6. Bylnice 19 9 2 8 31:39 29

7. Halenkov 19 9 2 8 42:51 29

8. Ratiboř 19 7 7 5 43:37 28

9. Brumov B 19 6 8 5 35:29 26

10. Vlachovice 19 6 5 8 56:40 23

11. Prlov 19 6 2 11 38:43 20

12. Poličná 19 6 2 11 33:45 20

13. Jablůnka 19 5 3 11 26:48 18

14. Kelč 20 3 4 13 35:54 13

SKUPINA C – 18. kolo: Ostrožská Nová Ves - Zlechov 0:0.

1. Ořechov 19 13 2 4 67:29 41

2. Buchlovice 19 11 4 4 39:25 37

3. Topolná 19 10 6 3 30:20 36

4. Zdounky 19 10 3 6 48:31 33

5. Polešovice 19 10 3 6 34:27 33

6. O. N. Ves 19 10 2 7 36:23 32

7. Uh. Ostroh 18 9 3 6 44:43 30

8. Lhota 19 7 5 7 41:38 26

9. Zlechov 19 7 5 7 31:34 26

10. Slavkov 18 7 1 10 26:43 22

11. Malenovice 19 5 3 11 46:45 18

12. Vlčnov 19 3 5 11 21:42 14

13. Prakšice 19 3 3 13 29:59 12

14. Traplice 19 3 3 13 29:62 12

Okresní soutěž Uherské Hradiště

21. kolo: Kostelany – Uh. Ostroh B 4:3.

1. Mařatice 19 16 3 0 86:17 51

2. Mistřice 19 14 2 3 63:23 44

3. Drslavice 19 13 2 4 64:31 41

4. Velehrad 19 12 3 4 51:31 39

5. Sušice/ Traplice B 19 10 3 6 50:42 33

6. Kostelany nM 20 10 1 9 61:62 31

7. Částkov 19 9 2 8 55:43 29

8. Hradčovice 19 8 3 8 47:44 27

9. Vážany 19 7 3 9 50:47 24

10. Březolupy 19 7 3 9 45:45 24

11. Uh. Ostroh B 20 4 3 13 37:61 15

12. Stříbrnice/Boršice B 19 3 3 13 34:48 12

13. Polešovice B 19 2 2 15 15:85 8

14. Popovice 19 2 1 16 25:104 7

Kroměříž III. třída

18. kolo: Bystřice p. H. B - Rajnochovice 1:0 (35. Hulman).

1. Komárno-Osíčko 15 14 1 0 60:11 43

2. Rusava 16 10 1 5 70:39 31

3. Tučapy 17 9 2 6 54:39 29

4. Kostelec u Hol. 17 8 5 4 39:29 29

5. Mrlínek 15 8 2 5 39:34 26

6. Roštění 17 8 2 7 30:33 26

7. Prusinovice 15 6 3 6 37:30 21

8. Bystřice p. H. B 17 5 3 9 27:43 18

9. Rajnochovice 16 5 2 9 32:38 17

10. Chvalčov 15 3 6 6 27:32 15

11. Loukov 15 3 1 11 21:61 10

12. Hlinsko p. H. 15 1 2 12 12:59 5

Vsetín III. třída

19. kolo: Lhotka – Velká Lhota 9:0.

1. Loučka 15 10 1 4 59:29 31

2. Lhotka 15 10 0 5 54:24 30

3. Branky 15 9 2 4 42:21 29

4. Skalička 15 9 2 4 42:36 29

5. Rožnov B 14 8 2 4 54:39 26

6. Valašská Bystřice 14 7 4 3 33:21 25

7. Kladeruby 14 8 1 5 34:25 25

8. Růžďka 15 6 1 8 30:48 19

9. Police/Kelč B 14 3 2 9 26:54 11

10. Velká Lhota 14 0 4 10 19:55 4

11. Liptál B 15 0 1 14 24:65 1

Pohár hejtmana Zlínského kraje

Semifinále: Nivnice – Kvasice 0:3 (2. a 47. Sigmund, 49: Galus), Hrachovec – Slušovice 1:1, na pen. 3:5 (80. Malý – 49. Michalík).