Krajský přebor dorostu

Staré Město - Brumov-Val. Klobouky 1:2 p. (0:1), 90. Obdržálek - 12. Opravil, Luhačovice - Bojkovice 1:6 (1:0), 44. Máčala - 46., 48. Klimeš, 66. Andrlík, 77. Kundrata, 85. Kalík F., 88. Králík M., Kunovice - Strání 4:3 p. (1:2), 41. Novosad, 53. Bartoš, 56. Vlachynský - 8. Čubík, 24. Želibabka, 61. Tóth, Slavičín - SK Zlín-Lužkovice 2:10 (0:6), 48., 88. Bor - 11., 12., 45. Kolařík, 29., 43., 44., 65., 71. Hamrlík, 78. Hrazdira, 83. Eichner, Holešov - V. Otrokovice 2:3 (0:1), 51. Licov (vl.), 72. Štoll (pen.) - 13. Vajdák, 86. Daniel, 89. Kraváček, Baťov - Uh. Brod 4:3 (3:3), 39., 65. Kopecký, 43. Klíma (pen.), 44. Štefka - 5., 16. Moravanský, 37. Soukeník.

1. Staré Město 7 6 0 1 23:7 19 0 1

2. SK Zlín-Lužkovice 7 5 0 2 31:8 16 0 1

3. Bojkovice 7 5 0 2 21:11 16 0 1

4. Baťov 6 5 0 1 21:7 14 1 0

5. Brumov-Val. Klobouky 7 5 0 2 17:11 14 2 1

6. Uh. Brod 6 3 0 3 20:17 10 0 1

7. Rožnov p. R. 6 3 0 3 11:12 8 1 0

8. Kunovice 6 3 0 3 11:16 8 1 0

9. V. Otrokovice 6 3 0 3 8:13 8 1 0

10. Luhačovice 7 3 0 4 8:21 8 1 0

11. Strání 7 2 0 5 13:20 6 2 2

12. Louky 5 0 0 5 8:15 3 0 3

13. Slavičín 6 1 0 5 13:33 3 0 0

14. Holešov 7 1 0 6 9:23 2 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Jarcová 5:2 (2:1), 9., 46. Pavlištík, 20., 59. Barbořák, 76. Graja - 2. Drábek, 52. Tulej, Fryšták - Slušovice 1:2 (0:1), 74. Malík - 42. Pastrňák, 83. Pšenčík, Hrachovec-Podlesí - Mladcová nehráno, Chropyně-Zlobice - Nedašov 4:0 (2:0), 13., 45. Vojáček, 72. Tichý, 82. Dobrý.

1. Nedašov 5 4 0 1 14:5 12 0 0

2. Vlachovice 4 3 0 1 14:5 10 0 1

3. V. Karlovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0

4. Hrachovec-Podlesí 5 3 0 2 17:12 9 0 0

5. Slušovice 5 3 0 2 13:11 9 0 0

6. Kelč 6 3 0 3 17:18 9 0 0

7. Mladcová 4 3 0 1 10:10 8 1 0

8. Fryšták 5 1 0 4 11:17 4 0 1

9. Chropyně-Zlobice 3 1 0 2 8:6 3 0 0

10. Jarcová 5 1 0 4 7:19 3 0 0

11. Hulín 4 1 0 3 11:18 2 1 0

12. Bystřice p. H. 3 0 0 3 0:11 0 0 0

SKUPINA B: Staré Město B - Boršice 5:2 (3:0), 9., 25. Polášek, 41. Kunovjánek, 70., 80. Kowalík - 64. Šipka, 79. Vašek, Hluk - Napajedla 5:1 (2:0), 23. Viceník (vl.), 43. Matejkovič, 47. Šimčík, 53., 65. Červenka - 74. Winkler, Prakšice - Malenovice 6:2 (4:0), 23. Buráň, 37., 41. Gajdušek, 44., 50., 90. Sukup - 54., 60. Macek, Morkovice - Jarošov 1:5 (0:1), 65. Otevřel - 42. Markus, 48. Kisza, 61. Komárek (pen.), 79. Lukašík, 90. Hubáček.

1. Staré Město B 7 5 0 2 37:15 16 0 1

2. Hluk 6 5 0 1 19:5 15 1 1

3. Jarošov 6 4 0 2 20:12 13 0 1

4. Napajedla 6 4 0 2 13:10 12 1 1

5. Nivnice 6 3 0 3 23:14 10 1 2

6. Prakšice 6 4 0 2 19:15 10 2 0

7. Tlumačov 6 3 0 3 16:11 9 1 1

8. Dolní Němčí 5 3 0 2 8:12 8 1 0

9. Zlechov 6 3 0 3 9:21 8 1 0

10. Boršice 6 2 0 4 16:19 7 0 1

11. Malenovice 6 2 0 4 8:16 5 1 0

12. Morkovice 6 1 0 5 13:32 3 0 0

13. Újezdec 6 0 0 6 2:21 1 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: FC Slovácko B - Baťov 3:4 (1:3), 25., 45. Vrána, 68. Tichánek - 10. Pozzi, 20., 39. Zapletal, 30. Dvořák, Kroměříž B - Staré Město 1:6 (1:4), 2. Tereško - 14., 50. (pen.) Chlachula, 16., 24. Kosek, 31. Vávra, 55. Vojáček.

1. Město 5 4 0 1 20:8 12 0 0

2. Baťov 5 3 0 2 13:7 10 0 1

3. Val. Klobouky-Brumov 3 3 0 0 27:3 9 0 0

4. FC Zlín B 4 2 0 2 20:8 7 0 1

5. Holešov 4 3 0 1 10:8 7 2 0

6. FC Slovácko B 5 2 0 3 17:10 6 0 0

7. Uh. Brod 4 2 0 2 11:26 6 0 0

8. Kroměříž B 4 2 0 2 11:17 5 1 0

9. Kunovice 2 1 0 1 8:7 3 0 0

10. Slavičín 4 1 0 3 7:17 3 0 0

11. Rožnov p. R. 4 1 0 3 2:15 3 1 1

12. Bojkovice 4 0 0 4 5:25 1 0 1

MLADŠÍ: FC Slovácko B - Baťov 5:4 (2:2), 4. Vaněček, 13. Michalčík, 40. Vaněk, 50. Vojáček, 55. Ruman - 10. Pernička, 11. Pozzi, 33. Valouch, 47. Zábojník, Kroměříž B - Staré Město 3:4 (2:3), 10., 30. Švejcar, 33. Kolman - 20. Bartoš, 25. Runták, 40. Áč, 50. Tomaštík.

1. Uh. Brod 4 4 0 0 29:10 12 0 0

2. Rožnov p. R. 4 4 0 0 19:6 11 1 0

3. FC Slovácko B 5 3 0 2 33:20 10 0 1

4. FC Zlín B 4 3 0 1 19:7 9 0 0

5. Staré Město 5 3 0 2 17:15 9 0 0

6. Bojkovice 4 2 0 2 13:27 6 0 0

7. Slavičín 4 1 0 3 11:10 5 0 2

8. Kunovice 2 1 0 1 5:4 3 0 0

9. Holešov 4 1 0 3 14:21 3 0 0

10. Kroměříž B 4 1 0 3 8:17 2 1 0

11. Baťov 5 1 0 4 7:20 2 1 0

12. Val. Klobouky-Brumov 3 0 0 3 5:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bystřice p. H. - Louky 2:5 (1:2), 7. Kopřiva, 43. Žaloudík (pen.) - 13. Pažout, 24., 37., 60., 62. (pen.) Kos, Napajedla - Juřinka-Krhová 3:2 (3:0), 15. Mikulka, 24. Gajdušek, 31. Sabák - 48. Rethy, 62. Knedla.

1. Louky 4 3 0 1 11:9 8 1 0

2. Napajedla 3 2 0 1 12:6 6 0 0

3. V. Otrokovice 2 2 0 0 8:2 6 0 0

4. Jarcová-Jablůnka 2 1 0 1 3:8 3 0 0

5. V. Karlovice 2 0 0 2 1:5 1 0 1

6. Juřinka-Krhová 2 0 0 2 3:5 0 0 0

7. Bystřice p. H. 1 0 0 1 2:5 0 0 0

SKUPINA B: Strání - Chropyně 6:1 (2:0), 10. Zderčík, 21., 53. Otte, 50., 57. Popelka, 60. Pavlovič - 70. Koutný, Morkovice - Šumice 3:1 (1:1), 23., 43. Přikryl, 40. Geprt - 14. Kolínek, FC Slovácko dívky - FA Zlechov 4:1 (1:0), 27. Daňková, 45. Jančářová, 51. Chodurová, 63. Rajsiglová - 53. Talášek, Mařatice - Bezměrov nehráno.

1. FC Slovácko dívky 4 4 0 0 13:7 10 2 0

2. Morkovice 4 3 0 1 11:5 9 0 0

3. Šumice 4 2 0 2 19:8 7 0 1

4. Dolní Němčí 3 2 0 1 6:2 7 0 1

5. Mařatice 2 2 0 0 10:4 6 0 0

6. Strání 4 1 0 3 11:12 4 0 1

7. Bezměrov 3 1 0 2 8:12 3 0 0

8. Chropyně 4 1 0 3 5:15 3 1 1

9. Hluk 3 1 0 2 6:10 2 1 0

10. FA Zlechov 3 0 0 3 2:16 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bystřice p. H. - Louky 2:7 (1:5), 4. Vaouch, 56. Valouch - 7. Pšenka, 8., 14. Křen, 12. Hoferek, 15. Pažout, 39., 59. Kořének, Napajedla - Juřinka-Krhová 12:2 (7:0), 8., 17., 52. Hruška Š., 12. Stuchlík, 15., 24. Solecký, 22. Krkoška, 27. Chán, 32., 50. Skácel, 40. Klofáč, 45. Hruška V. - 42. Šulák, 58. Kořínek.

1. V. Otrokovice 2 2 0 0 27:2 6 0 0

2. Napajedla 3 2 0 1 19:9 6 0 0

3. Jarcová-Jablůnka 2 2 0 0 10:1 6 0 0

4. Louky 4 2 0 2 19:24 5 1 0

5. V. Karlovice 2 0 0 2 6:23 1 0 1

6. Bystřice p. H. 1 0 0 1 2:7 0 0 0

7. Juřinka-Krhová 2 0 0 2 2:19 0 0 0

SKUPINA B: Strání - Chropyně 2:1 (1:1), 10. Křeháček, 45. Ševčík - 15. Souček, Dolní Němčí - Hluk 1:8 (0:4), 33. Horák - 2. Hájek, 11. Boček, 22., 28. Šmíd, 41., 58. Zlínská, 45. Stašek, 53. Slovák, Morkovice - Šumice 2:5 (1:1), 8., 41. Geprt - 16., 31., 34., 59. Kolínek, 37. Košiba, FC Slovácko dívky - FA Zlechov 6:0 (4:0), 23. Ivanová, 26. Skřivánková, 29. Vaněčková, 30. Dubská, 37. Sajdová, 40. Tománková.

1. Strání 4 4 0 0 19:7 11 1 0

2. Hluk 3 3 0 0 23:2 9 0 0

3. Chropyně 4 3 0 1 17:5 9 0 0

4. Šumice 4 2 0 2 22:18 7 0 1

5. Morkovice 4 2 0 2 11:10 7 0 1

6. Bezměrov 3 2 0 1 14:12 5 1 0

7. FC Slovácko dívky 4 1 0 3 8:16 3 0 0

8. Mařatice 1 0 0 1 1:10 0 0 0

9. Dolní Němčí 4 0 0 4 5:21 0 0 0

10. FA Zlechov 3 0 0 3 2:21 0 0 0