Trenér Malenovic Leoš Válek z nepříznivého výsledku těžkou hlavu neměl. „Pro nás to byl první zápas po dvou měsících nicnedělání. Hlavní je, že si kluci zaběhali, zahráli. Bylo to první pořádné seznámení s balonem. O výsledek vůbec nešlo,“ tvrdí.

Přípravný fotbal -
FC MALENOVICE – FC SLUŠOVICE B 2:6 (0:2)
Branky: Petr Páleníček, Ivan Kovalenko - Večeřa 5, Zedníček

Třetímu týmu I. B třídy skupiny C z různých důvodů scházela pětice opor. Proti Slušovicím nehráli útočníci Bartek s Tormou, brankář Juráň, stoper Pavlačík ani Vašulka. Malenovice tak úvodní přípravný duel absolvovaly bez náhradníků.

„Hra byla poměrně vyrovnaná, bohužel jsme na rozdíl od soupeře neproměňovali šance. Slušovice ve druhé půli sestavu prostřídaly a nám už na konci chyběly síly,“ uvedl Válek.

Jeho tým se na jarní část sezony připravuje dva týdny. „Trénujeme v úterý, kdy běháme po Malenovicích nebo na otrokovické cyklostezce, a v pátek. To si pronajímáme umělou trávu v Sazovicích,“ informuje Válek.

K dispozici má stejný tým jako na podzim. „Jsem rád, že mančaft zůstal pohromadě,“ těší kouče.

V Malenovicích žádné posily nesháněli, věří stávajícímu kádru. Celek ze Zlína chce i ve druhé polovině sezony hrát nahoře. Formu bude ladit ve čtyřech přípravných duelech. V únoru se utká s Hulínem, v březnu pak vyzve Tečovice a Veselou.

Do druhé poloviny sezony vstoupí domácím derby proti sousední Lhotě.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...