Tečovice před víkendem hájily třináctibodový náskok na druhou pozici. Matematika tak byla zcela jasná – pokud zvítězí na půdě Veselé, jejich postupu do I. A třídy už nic nezabrání.

Po úvodním poločase šlo vše podle plánu, díky trefě Plachého z 21. minuty měli k vítězství v této soutěži nakročeno. Leč se tak nepřihodilo.

Domácí fotbalisté nedali svoji kůži zadarmo, prokázali dlouholeté zkušenosti a předváděli solidní fotbal. Odměnou jim v 61. minutě byla trefa Postavy.

O pouhých šest minut později se hosté znovu dostali do vedení, za velkým vápnem vystřelil Skopal a míč skončil až v brance. Veselá vzápětí podruhé vyrovnala, o což se postaral Čoček.

Tomáš Dujka byl u remízy Veselé s Tečovicemi znovu na hřišti.
Trenér Dujka hodnotí remízu Veselé s Tečovicemi

„Byl to atraktivní zápas. Remíza odpovídá tomu, jak to na hřišti vypadalo,“ ohlédl se za utkáním hrající trenér Veselé Tomáš Dujka.

Fotbalisté Veselé se minimálně do nedělního večera posunuli na třetí příčku, na Tečovice ztrácí 19 bodů. Příště jedou na derby na Hvozdnou.

Bivoj má před vzájemným duelem s rezervou Holešova na kontě 56 bodů.

„Trochu na nás dopadla tíha utkání. Hlavně ve druhém poločase mi chyběla aktivita, větší chuť hrát,“ glosoval bod hrající kouč hostů Václav Pavlíček.

Fotbalisté Tečovic (žlutočerné dresy) si na postup do vyšší soutěže ještě musí počkat.
Trenér Pavlíček hodnotí remízu Tečovic s Veselou

I. B třída skupina B, 22. kolo

VESELÁ – TEČOVICE 2:2 (0:1)

Branky: 61. Postava, 68. Čoček – 21. Plachý, 67. Skopal.