„V úvodním poločase jsme za soupeřem zaostávali. Byli jsme nedůrazní, vytvářeli hodně nepřesností," ohlédl se za úvodní polovinou zápasu hlavní kouč Jaroslavic Miroslav Březina. „Ve druhém to už bylo lepší, na hosty jsme zatlačili. Góly na obou stranách byly ovlivněny výkonem rozhodčích. Remíza je v konečném důsledku zasloužená," připouští Březina.

Do vedení se jako první dostali hosté, šest minut před koncem prvního poločasu se prosadil Vopatřil. Domácí srovnala v 73. minutě zásluhou Švacha. Když osm minut před koncem základní hrací doby poslal Tečovice do vedení Holman, blížila se první jarní porážka Jaroslavic. Tu ale o dvě minuty později odmítl Macalík.

„Z nadějného vedení osm minut před koncem je pouze remíza. I tak je tento zisk pro Bivoj cenný, oplatil tím domácím remízu z podzimu. Je třeba objektivně konstatovat, že po předvedeném průběhu hry, minimálně ve druhé půli, si domácí nezasloužili prohrát," uznal sportovně sekretář Tečovic Vladimír Kundera.

Jaroslavice příští sobotu od 16.30 hodin čeká zápas na půdě vedoucí Mladcové, Tečovice ve stejný moment rozehrají duel s Ludkovicemi.

I. B. třída skupiny B

JAROSLAVICE – TEČOVICE 2:2 (0:1)

Branky: 73. P. Švach, 84. Macalík – 39. Vopatřil, 82. Holman