Dorostenci Fatry první domácí zápas odehráli konečně v plné sestavě a s odhodláním odčinit porážku z Hulína. „Mužstvo začalo agresivním napadáním soupeře po celém hřišti, což mu evidentně nesedělo. Naši kluci hráli s chutí, po získání míčů vyráželi do rychlých protiútoků a měli velké množství šancí,“ popisuje na klubovém webu domácí trenér Hradil.

Krajská soutěž dorostu skupina A, 14. kolo: TJ FS NAPAJEDLA – TJ KELČ 5:0 (3:0). Branky: Chytil 3, Vávra, Lhotský. Rozhodčí: Mravec. Diváci: 51.

Také nácvik standardních situací z tréninku se Napajedlům osvědčil, když Vávra anglickou hlavičkou otevřel po rohu skóre. O dvě minuty později se nejnebezpečnější útočník Fatry Chytil po několika neproměněných šancí prosadil a bylo to 2:0.

„Hosté se jen sporadicky snažili o útok, avšak obrana byla pozorná,“ uvedl Hradil.

V závěru poločasu, opět po standardní situaci, hlavičkoval Chytil, který přidal třetí gól.

Do druhé půle již domácí lodivodi posílali všechny hráče z lavičky, hra se rozkouskovala, ale brankář Pacholský byl při několika ošemetných situací hostů pozorný.

Dorostenci Kelče v závěru otevřeli obranu, což domácím náramně svědčilo. Bylo pro ně snadné se dostávat do samostatných nájezdů na branku hostů, čehož dokonale využili Lhotský s Chytilem, kteří upravilo na konečných 5:0.

„Škoda jen, že mužstvo nebylo v Hulíně v plné sestavě. Snad kluci příští neděli v Loukách ukáží, že výsledky z přípravy nebyly náhodné,“ přeje si Hradil.