„První polovina na šance byla stejná – jen s tím rozdílem, že soupeř je zužitkoval, my nikoliv. Přišli jsme si zahrát, zatímco Hvozdná vyhrát. Druhý poločas už byl lepší, snížili jsme ještě na 1:3, do otevřené obrany jsme ale dostali na 1:4," přiblížil hlavní kouč domácí lavičky Petr Polášek.

Nevydařené střetnutí jeho svěřenců mělo dle Poláška jasný faktor. „Laxní přístup rozhodl první poločas. Důvodem může být vedro, pro obě strany je to ale stejné. Může v tom ale hrát roli více faktorů. Není to tak o technické části – když mužstvo chce vyhrávat, tak vyhrávat budeme," věří lodivod lavičky Lužkovic.

Fotbalisté Napajedel (žlutozelení) ve svém první zápase po osmi měsících se v pátek doma v rámci přípravy rozešli smírně s rivalem z krajského přeboru Bystřicí pod Hostýnem 4:4.
Fotbalisté Napajedel si po osmi měsících opět zahráli a remizovali

I když domácí hráči po utkání odcházeli zklamaní, příchozí návštěvníci se rozhodně nenudili. „Diváci si přišli na své – jsem rád, že neděle je dokáže přitáhnout se na nás podívat. Bohužel jsme je moc nepotěšili," smutnil Polášek.

Fotbalisté Lužkovic už delší dobu trénují, ostré duely jsou však něco odlišného. „Teď jsme navíc odehráli teprve druhé utkání. Člověk neočekává velké věci, ale nasazení musí být. Laxnost omluvit nejde. Na druhou stranu je to příprava, zahrají si všichni," uzavírá Petr Polášek.

Přípravný zápas

FK Lužkovice-Želechovice – SK Hvozdná 1:4 (0:2)