Na nedělní výhře se brankami podílelo hned pět hráčů. Ve 14. minutě vyrovnal na 1:1 Oldřich Ezr, obrat v prvním poločase završili Dominik Torma s Martinem Bartkem, triumf domácích pak završili střídající Lukáš Otrusina a Petr Páleníček. Ostrožanům trefy Jurčeky a Zálešáka nestačily.

I. B třída sk. C, 13. kolo -
FC MALENOVICE – FK UHERSKÝ OSTROH 5:2 (3:2)
Branky: 1
4. Oldřich Ezr, 37. Dominik Torma, 44. Martin Bartek, 68. Lukáš Otrusina, 81. Petr Páleníček - 5. Jiří Jurčeka, 22. Martin Zálešák. Rozhodčí: Zpěvák. Diváci: 68.

„Pro nás to rozhodně nebyl jednoduchý zápas. Uherský Ostroh kousal, zlobil, rozhodně nám dělal problémy. Nevím, proč je soupeř poslední, ale s námi hrál otevřený fotbal. Vpředu byl nebezpečný hlavně Zálešák,“ uvedl trenér Malenovic Leoš Válek.

Podle domácího kouče bylo důležité, že skóre ještě do poločasu otočili na 3:2. „Ve druhé půli jsme sestavu prostřídali a právě Otrusina zařídil další dva góly. Jeden sám dal a druhý vybojoval pro Páleníčka,“ vyzdvihl žolíka Válek.

Za výhru i celý podzim ale pochválil celý mančaft. „Jsme spokojení. Co jsem přišel do Malenovic, tak vidím, že kluci jsou dobrá parta. Nějaké body jsme nahráli, snad něco získáme i na závěr v Polešovicích,“ přeje si nástupce Luďka Hynčici ve funkci.

Fotbalisté Uherského Ostrohu jsou rádi, že první polovina sezony skončila. „Bohužel jsme po podzimu skončili poslední a půlrok nemám příliš chuť hodnotit. Snad se na jaře zvedneme,“ doufá kouč Roman Šálek.

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi (zelenobílé dresy) v posledním podzimním zápase remizovali se Zdounky 2:2.
I. B třída sk. C: Ořechov vyhrál v Prakšicích, Zlechov zdolal Polešovice

Z jeho pohledu zápas v Malenovicích rozhodl třetí gól domácích těsně před přestávkou. „Zápas jsme měli velmi dobře rozehraný, v prvním poločase jsme dvakrát vedli, ale o náskok jsme do přestávky přišli a žádné body nemáme,“ smutní.

„Pokud bychom udrželi vedení nebo alespoň remízu, hrálo by se nám ve druhém poločase daleko lépe,“ je přesvědčený.

„Po přestávce ale někteří kluci fyzicky odpadli, čehož kvalitní soupeř využil. Malenovice jsou v ofenzivě hodně silné, což potvrdily pěti brankami,“ dodal Šálek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...