Deník připravil pro fotbalové příznivce a nadšence v tomto čase zimní přestávky před odvetnou částí další speciální anketu - O nejlepšího fotbalového trenéra regionu - na jejímž konci budeme znát, komu tento primát patří.

Dva nejúspěšnější trenéry, jejich kluby, pak čekají originální novinářské ceny. Začínáme ale prvním kolem na okresních úrovních, tedy na Zlínsku, Vsetínsku, Uherskohradišťsku a Kroměřížsku.

Nejprve si představme pravidla. Od čtvrtku 1. února 2024 bude až do neděle 25. února (23:59) probíhat na stránkách Deníku ve všech čtyřech okresech Zlínského kraje hlasování čtenářů, hráčů, funkcionářů a fanoušků.

Po jeho skončení se šest nejúspěšnějších trenérů s největším počtem hlasů z každého okresu dostane do krajského finále, které vykopneme v pondělí 26. února 2024, a hlasování opět poběží po celý měsíc (do 24. března 2024). Dva nejlepší trenéry pak odměníme. Jak?

Během jarní části fotbalové sezony do klubů nejlepších trenérů přijedeme a s pomocí profesionálního fotografa vytvoříme o klubu obsáhlý materiál (fotogalerie, videorozhovory s trenérem, kapitánem, předsedou klubu), který zveřejníme na webu Deníku. Zároveň fotky poskytneme klubu k volnému využití.

A co bude rozhodovat o nejúspěšnějších? To je pouze na vás! Vybrali jsme v každém okrese přes dvě desítky úspěšných fotbalových trenérů týmů od MSFL po okresní přebory. Hlasovat můžete každých 15 minut.

Chybí vám mezi vybranou skupinou váš favorit? Nominujte jej na e-mailu sport.zlin@denik.cz