Okresy

16.10.2018

I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

Poslední Hutisko si vyšláplo na béčko Slavičína, které v 11. kole přemohlo 2:0 a bodově se dotáhlo na třináctý Halenkov. Luhačovická rezerva doma přemohla Březolupy a udržela se v čele krajské I. B třídy skupiny C.

9.10.2018

I. B: Valašská Polanka zdolala béčko Slavičína a poskočila do čela

Souboj nejlepších týmů I. B třídy skupiny A patřil hostům z Valašské Polanky, která se po jednoznačné výhře 4:1 nad béčkem Slavičína dostala právě před nedělního soupeře do čela tabulky. Luhačovická rezerva zvládla těžké utkání v Šumicích, kde zvítězila gólem Mačka z 89. minuty 2:1 a v čele tabulky navýšila náskok na dva body před Nedakonicemi a Uherským Ostrohem.

3.10.2018

OP: Kostelec rozhodl duel v Mysločovicích ve druhém poločase

Přetahovaná fotbalistů Kostelce s Bylnicí i nadále pokračuje. Oba týmy naplno bodovaly i v devátém kole, v tabulce okresního přeboru Zlínska je dělí pouze skóre.

2.10.2018

I. B: béčko Slavičína poprvé prohrálo, Fryšták nastřílel Malenovicím

Fotbalisté Semetína si v 9. kole vyšlápli na vedoucí béčko Slavičína, kterému připravilo první letošní porážku. Domácí tým rozhodl nedělní duel třemi brankami ve druhém poločase.

26.9.2018

OP: Bylnice zvládla derby v Nedašově Lhotě a díky skóre je v čele tabulky

Fotbalisté Bylnice se po osmém kole dostali do čela tabulky. Triodyn zvládl derby v Nedašově Lhotě, kde zvítězil 4:1 a díky lepšímu skóre vévodí okresnímu přeboru Zlínska.

19.9.2018

OP: Bylnice nastřílela tři góly za šest minut. Slopné doma přetlačila 3:2

Tři branky během šest minut nastříleli fotbalisté Bylnice v zápase se Slopným. Triodyn krátce po přestávce otočil výsledek z 0:1 na 3:1 a nakonec slavil bleskový obrat i zisk tří bodů.

12.9.2018

OP: Vedoucí Návojná vysoko prohrála ve Štípě, Kostelec přehrál Poteč

Vedoucí Návojná přišla v 6. kole o letošní neporazitelnost. Lídr okresního přeboru Zlínska nezvládl duel ve Štípě, kde vysoko prohrál 1:4.

5.9.2018

OP: Štípa podlehla Kostelci, Sehradice přehrály Nedašovu Lhotu

Sehradičtí fotbalisté si v okresním přeboru Zlínska připsali první letošní vítězství. Svěřenci trenéra Martina Rudla v 5. kole přehráli poslední Nedašovu Lhotu 4:1 a v tabulce poskočili o pár příček nahoru.

22.8.2018

OP: Návojná zničila Nedašovu Lhotu. Fojtík se na demolici podílel pěti góly

Nejvyšší výhra letošní sezony se zrodila v Návojné, která ve 2. kole okresního přeboru Zlínska vyřídila Nedašovu Lhotu 9:1. Demolici protivníka pěti brankami řídil domácí kanonýr Alois Fojtík.

15.8.2018

OP: Kostelec přehrál Újezd, Bylnice deklasovala béčko Mladcové

Fotbalisté Slopného se do okresního přeboru Zlínska vrátili po dvou letech a na úvod nové sezony získali alespoň bod.

10.8.2018

V Nevšové čekají na trenéra Baníku Páníka

Jsou věrní a hraví. A to se jim vyplácí. Fotbalový klub TJ Sokol Nevšová, který v létě oslavil postup do nejvyšší krajské soutěže, se v rámci projektu Kopeme za fotbal angažuje od jeho založení, za což byl již několikrát odměněn.