Rozjeli to po čtvrt hodině hry, do konce poločasu vstřelili pět branek. Hosté na začátku druhé půle sice snížili, favorizovaný celek ovšem skóroval ještě čtyřikrát. Konečné skóre se zastavilo na rozdílu osmi branek.

Hned tři hráči domácích se prosadili více než jednou, dvakrát úspěšně mířili Tomášové Králík a Mudrák. Hlavní gólová show ovšem patřila Florešovi, jenž v rozmezí 35. a 69. minuty zaznamenal hattrick. Mezi druhou a třetí jeho trefou uběhly pouhé tři minuty.

„V zápase jsem se cítil velmi dobře. Oproti jiným utkáním jsem nehrál stopera, ale nastoupil na pozici středního záložníka, čímž jsem se dostal více do hry,“ pochvaloval si hrdina víkendu.

Ondřej Floreš na první hattrick kariéry dosáhl „až“ v 25 letech. Před nástupem do dospělé kategorie přitom tento pocit už dobře znal.

Promo Kanonýr Deníku

„V mládežnických kategoriích se mi tři góly již několikrát povedly. V mužích je to ovšem poprvé,“ přiznává univerzál, na kterého si už brzy počíhají parťáci v kabině.

„Co se zápisného týče, tak mi kluci říkali, že hattrick je za půl litru slivovice, ale že dřeváci jako já to mají za litr,“ rozesmál se dobře naladěný Floreš.

Už to padlo několikrát, fotbalista Jestřabí v tomto sportu vyzkoušel několik různých pozic. Většinu loňské sezony ve IV. Třídě skupině C navíc naskakoval v brance!

„Neměli jsme v tu dobu žádného brankáře, tak padla volba na mě,“ vysvětlil, jak se najednou objevil mezi třemi tyčemi.

„V brance mě to ale moc nebavilo, celkem jsem klukům v poli záviděl. Co se výkonů týče, tak si myslím, že jsem měl zápasy, kdy jsem dokázal tým podržet, jako tomu bylo v domácím utkání s Nedašovem. Ale taky zápasy "blbec", jako třeba venku proti Sehradicím, kdy jsem dostal gól přímo z rohu,“ vrací se ke konkrétním střetnutím Floreš, který si nejvíce užívá hru ve středu hřiště.

Míč.
Bartozel debutoval v 16 letech. Mohl jsem hrát výš, lituje opora Nedašovy Lhoty

Jestřabí v loňské sezoně obsadilo čtvrtou pozici, zůstalo v klidném středu tabulky. Po pěti letošních zápasech se ocitá na stejné pozici. Na první Biskupice ztrácí osm bodů, na posledního soupeře z Loučky disponuje náskokem sedm bodů.

Mužstvo by přitom mělo být papírově silnější, od začátku ročníku nese název Jestřabí/Štítná nad Vláří B, je tedy spojeno s účastníkem krajského přeboru.

„Žádné velké změny zatím nevnímám, silnější se určitě také necítíme. Myslím si, že větší změny teprve poznáme v budoucnu –⁠ ať už v doplněním hráčů z dorostu nebo využití hřiště s umělou trávou ve Štítné.“

Momentálně nastupuje na nejnižší možné úrovni, sám si přitom vyzkoušel vyšší soutěže, patřil do týmu divizního Slavičína. Před čtyřmi lety však z klubu odešel.

Jakub Chudárek vsítil Loukám šest branek. Ilustrační foto.
Chudárek vstřelil 6 gólů za 45 minut: Dobře jsem zregeneroval! Dostal pochvalu

„Ve Slavičíně se mi nelíbilo fungování klubu. Odchod byl ve správné době, na A-tým to nebylo a B-tým se rozpadal,“ hodnotí tento krok pozitivně.

Kariéru má stále ještě před sebou. Pomýšlí ještě na návrat na vyšší úroveň?

„Asi bych o tom přemýšlel,“ uzavírá Ondřej Floreš.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …